• خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: کارات، اتاق مشترک، مدیران استخدام Aduro. رهبر قدیمی ابر مایکروسافت در حال ترک است

حرکات فنی: کارات، اتاق مشترک، مدیران استخدام Aduro. رهبر قدیمی ابر مایکروسافت در حال ترک است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: کارات، اتاق مشترک، مدیران استخدام Aduro. رهبر قدیمی ابر مایکروسافت در حال ترک است

حرکات فنی: کارات، اتاق مشترک، مدیران استخدام Aduro. رهبر قدیمی ابر مایکروسافت در حال ترک است
امی سنت (سمت چپ) و اسکات بونو اخیراً به کارات پیوستند. (تصویر قیراط)

— Karat، یک استارت آپ مستقر در سیاتل که به شرکت ها در انجام مصاحبه های فنی کمک می کنددو مدیر جدید استخدام کرد.

  • اسکات بونومعاون سابق Indeed به عنوان معاون اجرایی عملیات و محصولات می پیوندد.
  • امی سنتمشاور عمومی قبلی در OpenText و Catalant Technologies، به عنوان مشاور عمومی جدید Karat می‌پیوندد.

Karat در اکتبر 2021 110 میلیون دلار سری C به ارزش 1.1 میلیارد دلار جمع آوری کرد. نرم افزار آن توسط شرکت های فناوری مانند Compass، Intuit، Indeed، Ford و سایرین که برای مصاحبه با مهندسان به کمک نیاز دارند، استفاده می شود.

– Common Room، یک استارت آپ در سیاتل که هدف آن کمک به شرکت ها برای تعمیق روابط با کاربران و مشتریان خود است، مت دوشن را به عنوان معاون فروش استخدام کرده است.

دوشن قبلاً همین نقش را در Cyberhaven، یک شرکت امنیت سایبری دره سیلیکون داشت. او همچنین در VMware و Avi Networks کار کرده است.

Common Room در سال 2020 راه اندازی شد و سال گذشته 52 میلیون دلار جمع آوری کرد. این شرکت در جوایز brooztechnology امسال برنده استارتاپ سال شد.

– پیتر پتش، رهبر مهندسی قدیمی مایکروسافت، پس از بیش از 32 سال حضور در غول فناوری مستقر در ردموند را ترک کرد.

پتش در سال 1990 به عنوان مهندس ارشد سیستم پس از مدتی در IBM به این شرکت پیوست. او 11 سال گذشته را به عنوان مدیر برنامه اصلی Microsoft Azure گذراند.

پتش در لینکدین نوشت: “حرفه من در مایکروسافت یکی از لذت بخش ترین و چالش برانگیزترین تجربیات زندگی من بوده است.” هر یک از این امواج فناوری و ارزش ارائه شده به جهان عمیقاً قابل توجه بوده است، و من بسیار خوش شانس هستم که از نزدیک شاهد این تحولات بوده‌ام.»

پتش در ماه نوامبر مایکروسافت را ترک کرد و به سمت «ماجراجویی بعدی من» می رود.

— Skytap، استارت‌آپ سیاتل که به شرکت‌ها در مهاجرت به فضای ابری کمک می‌کند، Rahul Tripathi را به‌عنوان مدیر ارشد محصول و فناوری استخدام کرد. تریپاتی قبلاً به عنوان CTO در Nutanix و معاون رئیس شرکت Hewlett Packard Enterprise خدمت می کرد.

— آدورو، یک شرکت نرم افزاری سلامت سازمانی در منطقه سیاتل، آماندا کانوی را به عنوان مدیر ارشد رشد استخدام کرده است. او قبلاً یکی از مدیران Talkspace، Healthie و CoachCare بود.

– Rebrandly، یک استارت آپ مدیریت ارتباط با نام تجاری سانفرانسیسکو، رهبر قدیمی بازاریابی مستقر در سیاتل، کوین شیلی، را به عنوان معاون ارشد بازاریابی استخدام کرده است.. Shively قبلاً معاون بازاریابی در استارت‌آپ Ally سیاتل بود که توسط مایکروسافت خریداری شد و نقش‌های مشابهی در Tagboard و Simply Measured داشت.

— Inmedix، یک شرکت فناوری سلامت در سیاتل که هدف آن تقویت درمان بیماری‌های خودایمنی است، دانشمند مشهور Leroy Hood را به هیئت مدیره خود اضافه کرده است. هود یکی از بنیانگذاران موسسه زیست شناسی سیستم ها و دریافت کننده مدال ملی علم در سال 2011 است.