منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: موزه برک یک مدیر اجرایی را منصوب می کند. نام محصول نامحدود VP؛ و بیشتر

حرکات فنی: موزه برک یک مدیر اجرایی را منصوب می کند. نام محصول نامحدود VP؛ و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: موزه برک یک مدیر اجرایی را منصوب می کند. نام محصول نامحدود VP؛ و بیشتر

حرکات فنی: موزه برک یک مدیر اجرایی را منصوب می کند. نام محصول نامحدود VP؛ و بیشتر
دکتر گابریلا چاواریا. (عکس از تیموتی کنی / موزه برک)

دکتر گابریلا چاواریا به سیاتل پیوست موزه برک به عنوان مدیرعامل جدید

چاواریا بیش از 20 سال تجربه در نقش خود دارد که اخیراً به عنوان معاون رئیس و سرپرست بخش علوم در موزه طبیعت و علم دنور بوده است. او مجموعه‌های تحقیقاتی و تحقیقاتی را رهبری کرد و تیمی متشکل از 44 کارمند تمام وقت و همچنین کارکنان اضافی، کارآموزان و 400 داوطلب را رهبری کرد.

قبل از دنور، چاواریا مشاور ارشد تحقیقاتی و رئیس شعبه پزشکی قانونی در آزمایشگاه ملی پزشکی قانونی ایالات متحده برای ماهی و حیات وحش در اشلند، اوره بود.

انتصاب چاواریا پس از بازنشستگی مدیر عامل سابق دکتر جولی استاین صورت می گیرد.

سایر تغییرات کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

ملیسا بلومکه به مدت هشت سال به عنوان مدیر ارشد محصول در Redfin کار کرده است، به تیم اجرایی Redfin پیوست. مهاجرت بی حد و حصر به عنوان معاون محصول

لیور رونرئیس Uber Freight و کارل آلومارپیش از این مدیر عامل شرکت دیجیتال اوشن، به هیئت مدیره شرکت مدیریت املاک و مستغلات پیوست. در، درب.

ویلما والاسمدیر ارشد حقوقی و مدیر ارشد اجتماعی و تنوع برای REI، می‌پیوندد اندازه گیری کردهيئت مدیره. والاس جایگزین می شود کانی کولینگزورثمدیر عامل بنیاد بیل و ملیندا گیتس، که دوره او اواخر امسال به پایان می رسد.

ونکاتش بگلودیرهبر سابق مهندسی در Alexa AI و AWS AI در آمازون، به استارتاپ PropTech می پیوندد زاوی به عنوان مدیر ارشد فناوری