• خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: معاون سابق آمازون به عنوان CTO به استارتاپ قدرت موبایل Booster پیوست. 1Password یک CPO استخدام می کند

حرکات فنی: معاون سابق آمازون به عنوان CTO به استارتاپ قدرت موبایل Booster پیوست. 1Password یک CPO استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: معاون سابق آمازون به عنوان CTO به استارتاپ قدرت موبایل Booster پیوست. 1Password یک CPO استخدام می کند

حرکات فنی: معاون سابق آمازون به عنوان CTO به استارتاپ قدرت موبایل Booster پیوست. 1Password یک CPO استخدام می کند
اندرو همل. (عکس تقویت کننده)

– اندرو همل، کهنه کار فناوری ساکن سیاتل که 11 سال را در آمازون در سمت های معاون رئیس جمهور گذراند، به عنوان مدیر ارشد فناوری به استارتاپ انرژی موبایل Booster پیوست.

همل از سال 2008 تا 2019 در آمازون کار کرد و اخیراً به عنوان معاون فناوری تجربه کاربر و یادگیری ماشینی کار کرد. او در سال 2020 به عنوان معاون اجرایی به استارتاپ LivePerson مستقر در سیاتل پیوست.

Booster که در سال 2015 در سیاتل تأسیس شد، با شارژ خودروهای کارکنان در پارکینگ های خصوصی شرکت ها شروع به کار کرد. اکنون همچنین سوخت ناوگان را برای شرکت های حمل و نقل عمده لجستیک و پیمانکاران آنها تامین می کند و یک تجارت مصرف کننده را اداره می کند. این شرکت اکنون در منطقه خلیج مستقر است.

فرانک مایکرافت، مدیرعامل بوستر در بیانیه‌ای گفت: «شبکه برق مبتنی بر داده‌های بوستر به ناوگان‌ها کمک می‌کند تا با فناوری در هسته ما پیروز شوند و هیچ رهبر بهتری از اندرو برای تسریع این چشم‌انداز وجود ندارد».

سایر تغییرات کارکنان صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

– یک استارتاپ مستغلات مستقر در نیویورک نگاهی بیانداز استخدام کرد جیمز استراوب به عنوان مدیر ارشد فناوری استراوب قبلاً در خدمات وب آمازون به عنوان مدیر توسعه نرم افزار کار می کرد و مهندسی را برای شرکت های فناوری مستقر در سیاتل از جمله Porch و Crowd Cow رهبری می کرد.

– شرکت امنیتی مستقر در تورنتو 1 رمز عبور استخدام کرد استیو وون به عنوان مدیر ارشد محصول وون که در سیاتل مستقر است، قبلاً تلاش‌های امنیتی در Duo Security، Cisco و Shogun را رهبری می‌کرد.

– یک شرکت بیمه مشاغل کوچک مستقر در واشنگتن دی سی بیمه پای دامپزشک فنی مستقر در سیاتل را استخدام کرد اکتا آگاروال به عنوان مدیر ارشد محصول آگاروال بیش از یک دهه را در مایکروسافت و هفت سال را در آمازون در پست های مدیریتی مختلف گذراند.

– یک شرکت پرداخت در منطقه سیاتل پرداخت گفت: مدیر مالی مت پارسونز از 9 سپتامبر استعفا خواهد داد. پل سیمن اکنون مدیر مالی موقت است.

– یک غول املاک و مستغلات در باز یک پیمانکار قانونی مستقر در سیاتل را استخدام کرد مایکل لاسکین به عنوان مشاور عمومی محصول پیش از این، او مشاور عمومی شرکت در Redfin بود و همچنین در آمازون کار می کرد.