• خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: مدیر مالی گروه Porch استعفا می دهد. رهبر قانونی OfferUp به SeekOut می پیوندد

حرکات فنی: مدیر مالی گروه Porch استعفا می دهد. رهبر قانونی OfferUp به SeekOut می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: مدیر مالی گروه Porch استعفا می دهد. رهبر قانونی OfferUp به SeekOut می پیوندد

حرکات فنی: مدیر مالی گروه Porch استعفا می دهد. رهبر قانونی OfferUp به SeekOut می پیوندد
مارتی هایمبیگنر. (عکس از ایوان)

– مارتی هایمبیگنر، مدیر مالی شرکت Porch Group، شرکت خدمات خانگی مستقر در سیاتل را ترک می کند. در یک پرونده جدید SEC که روز جمعه منتشر شد، پورچ گفت که او “متقابل” با Heimbigner برای شروع جستجو برای جانشین خود موافقت می کند. او در دوره انتقال تا شش ماه مدیر مالی خواهد بود.

والتر رودی، رئیس روابط سرمایه‌گذار در Porch، گفت: “مارتی تاثیر زیادی در رساندن Porch Group به جایی که ما داریم داشته است، و اکنون زمان آن است که مارتی فرصت بعدی خود را بررسی کند و Porch Group به استقبال مدیر مالی آینده ما بپردازد.” در بیانیه ای به brooztechnology می گوید. ما از تأثیر و تلاش های او بسیار سپاسگزاریم.»

Heimbigner در ژوئن 2020 به Porch پیوست. قبل از آن، او نقش‌های رهبری مالی را در WASH Multifamily Laundry Systems داشت. Maven; Pacific CFO Group، BSQUARE و سایر شرکت ها.

پس از تمرکز بر ارائه داده های بهبود خانه به مصرف کنندگان در سال های اولیه، Porch خود را به عنوان ارائه دهنده برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای شرکت های خدمات خانگی دوباره کشف کرد.

Porch در دسامبر 2020 از طریق ادغام با یک وسیله نقلیه ویژه (SPAC) در نزدک عمومی شد و در این فرآیند 322 میلیون دلار جمع آوری کرد. این گزارش 192.4 میلیون دلار درآمد برای سال 2021 را گزارش می دهد که 166 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است و در مقایسه با 54 میلیون دلار ضرر خالص 106.6 میلیون دلاری داشته است.

سایر تغییرات کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • کارمن بهترینکه از آگوست 2018 تا سپتامبر 2020 به عنوان رئیس پلیس سیاتل خدمت کرد، به مایکروسافت به عنوان مدیر عملیات ریسک امنیت جهانی.
  • خود شادوکزمشاور سابق و دستیار دبیر بازار دست دوم OfferUpبه راه اندازی نرم افزار استخدام بپیوندید جستجو کردن به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس اداره حقوقی.
  • وست مونرویک شرکت مشاوره دیجیتال، چندین مدیر اجرایی را به دفتر خود در سیاتل ارتقا داده است. شامل می شوند دن هاولشریک ارشد در علوم بهداشت و زندگی، جان مگینمدیر عامل ادغام و تملک، و جرمی بروکمدیر عامل ادغام و تملک.