منو سایت

 • خانه
 • اخبار
 • حرکات فنی: رهبر پراویدنس به آمازون باز می گردد. دامپزشک بازاریابی سیاتل به LiveRamp می پیوندد. و بیشتر

حرکات فنی: رهبر پراویدنس به آمازون باز می گردد. دامپزشک بازاریابی سیاتل به LiveRamp می پیوندد. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
جسیکا شاپیرو (عکس در لینکدین)

جسیکا شاپیرو به عنوان مدیر ارشد بازاریابی به LiveRamp خواهد پیوست. شاپیرو یک کهنه کار بازاریابی است و قبلاً در شرکت هایی از جمله مایکروسافت، استارباکس، زولیلی و SAP Concur سمت های ارشد داشته است. اخیراً، او معاون استارت‌آپ ایسرتیس مستقر در Bellevue در واشنگتن بود.

Shapiro عملیات بازاریابی جهانی را برای LiveRamp، یک شرکت مدیریت داده سهامدار عمومی که به شرکت‌های بزرگ خدمات می‌دهد، مدیریت خواهد کرد. پیش بینی می شود درآمد این شرکت در سال مالی جاری از 500 میلیون دلار فراتر رود. این شرکت در سانفرانسیسکو مستقر است. شاپیرو در سیاتل خواهد ماند.

شاپیرو در بیانیه ای گفت: “هیچ شرکتی در این صنعت پیچیده وجود ندارد که بهتر از LiveRamp باشد تا رشد انقلابی داده ها را ایمن و آسان کند.”

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
آرون مارتین، مدیر ارشد دیجیتال و رهبر در نوآوری فناوری سلامت در Providence St. جوزف سلامت. (عکس از brooztechnology / کوین لیسوتا)

به گزارش بلومبرگ، آرون مارتین، معاون اجرایی و مدیر ارشد دیجیتال پراویدنس، به عنوان معاون بهداشت به آمازون برمی گردد.

مارتین بیش از هشت سال را در پراویدنس، سیاتل گذرانده است، جایی که او ریاست بخش سرمایه گذاری خطرپذیر سازمان بهداشت غیرانتفاعی Providence Ventures و انکوباتور داخلی استارت آپ آن را بر عهده دارد.

مارتین همچنین مدیر عامل سابق آمازون است که قبلاً کسب و کار خود انتشارات و چاپ بر اساس تقاضای این شرکت را برای کیندل آمریکای شمالی ساخته بود.

آمازون چندین محصول و خدمات بهداشتی را راه اندازی کرده است، از جمله یک پلت فرم مراقبت مجازی به نام Amazon Care و Amazon Pharmacy. اواخر سال گذشته، آمازون گروه‌های مراقبت‌های بهداشتی خود را تحت مدیریت نیل لیندسی، مدیر عامل آمازون، یکی از چهره‌های کلیدی در رشد کسب‌وکار کیندل و پرایم، ادغام کرد.

سایر تغییرات کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

 • Joao Freitas از Defined.ai، یک استارت آپ مستقر در سیاتل برای هوش مصنوعی، جایی که او به عنوان مدیر ارشد فناوری مشغول به کار است، ترک کرده است. او اکنون مدیر کل پیجر دیوتی است. راس وترانو، یکی دیگر از مدیران اجرایی منصوب شده، در فوریه این کار را ترک کرد.
 • Shari Doherty، مدیر سابق روابط عمومی در آمازون، به Andreessen Horowitz به عنوان شریک بازاریابی برای تیم رمزنگاری این شرکت پیوست.
 • نیک میلن هوم و مصطفی احمد به ترتیب به عنوان مدیر درآمد و مدیر ارشد مالی به پلتفرم مربیگری شرکت سیاتل کرونوس پیوستند.
 • جان نلسون، رئیس سابق توسعه کسب و کار در Centric Consulting، به عنوان مدیر اجرایی حساب‌های استراتژیک به TalentReach پیوست و بر افزایش کارکنان درجه یک تمرکز داشت.
 • Nirav H. Shah، بنیانگذار Alertive Healthcare و مدیر کل Carbon Health، به هیئت مشاوره بهداشت TENZR پیوست. TENZR متخصص در دستگاه های تکنولوژیکی برای فیزیوتراپی است.
 • Raymond Silverstienne به عنوان رئیس عملیات توسعه جهانی Starbucks به هیئت مشاوران شرکت املاک و مستغلات CityBldr مستقر در سیاتل پیوست.
 • اورویت گوئل، که سابقاً مدیر ارشد آمازون بود، به‌عنوان معاون بازی‌سازی به Polygon Technology پیوست. Charnjit Bansi نیز به عنوان معاون طراحی بازی پیوست.
 • Suhas Narayanaswami، مدیر لوئیس و کلارک AgriFood، به هیئت مدیره IUNU، یک استارت آپ در سیاتل agtech پیوست.
 • جولیا ویلیامز، کهنه کار صنعت مراقبت از چشم، به عنوان معاون امور بالینی و پزشکی به Visus Therapeutics، یک شرکت داروسازی در سیاتل پیوست.
 • سارا گرگوری به دوکسو پیوست، یک شرکت مستقر در سیاتل که به مردم کمک می کند تا قبض های خود را به عنوان معاون رئیس جمهور بپردازند. راب استون نیز به عنوان معاون عملیات پیوست.

تیلور سوپر سردبیر brooztechnology در این داستان مشارکت داشت.