• خانه
  • اخبار
  • حرکات فنی: جیمز فیلیپس، رهبر دیرینه مایکروسافت، استرایپ را ترک می کند. و بیشتر

حرکات فنی: جیمز فیلیپس، رهبر دیرینه مایکروسافت، استرایپ را ترک می کند. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حرکات فنی: جیمز فیلیپس، رهبر دیرینه مایکروسافت، استرایپ را ترک می کند. و بیشتر

حرکات فنی: جیمز فیلیپس، رهبر دیرینه مایکروسافت، استرایپ را ترک می کند. و بیشتر
جیمز فیلیپس (عکس از Madrona Venture Group)

– جیمز فیلیپس تنها یک ماه پس از پیوستن به این شرکت از ریاست خدمات مالی در استرایپ استعفا داد..

فیلیپس پس از یک دهه در مایکروسافت، در آوریل وارد استرایپ شد، جایی که آخرین بار به عنوان رئیس گروه پلتفرم تحول دیجیتال، سرپرستی تیمی متشکل از 15000 نفر، خدمت کرد. او در سال 2012 به عنوان مشاور استراتژیک ساتیا نادلا، که بعداً مدیرعامل شد، پیوست.

فیلیپس در یک پست لینکدین آن را “تصمیم دردناکی برای امتناع از پیوستن به Stripe که تجارت خدمات مالی آنها را اداره می کند” خواند.

فیلیپس نوشت: «اگرچه نسبت به شرکت و چشم‌اندازهای آن بسیار خوش‌بین هستم، اما به این نتیجه رسیده‌ام که این حرکت در حال حاضر برای من و خانواده‌ام درست نیست.» Stripe یک شرکت شگفت انگیز است و من می دانم که آنها به پیشرفت خود ادامه خواهند داد!

فیلیپس در حال حاضر عضو هیئت مدیره F5 و مدیر استراتژیک Madrona Venture Group است. او قبلاً Akimbi Systems (خرید شده توسط VMware) و Couchbase را تأسیس کرده بود.

حرکات فنی: جیمز فیلیپس، رهبر دیرینه مایکروسافت، استرایپ را ترک می کند. و بیشتر
مایکل جانسون (عکس از JAXJOX)

مایکل جانسون، برنده چهار مدال طلای المپیک، به عضویت هیئت مشورتی تازه تاسیس JAXJOX منصوب شد.

JAXJOX یک استارتاپ سلامت و تندرستی است که در Bellevue، واشنگتن واقع شده است. این شرکت در سال 2020 قبل از راه اندازی استودیوی تعاملی خود، یک سیستم فناوری آموزشی، 10 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد.

جانسون در بیانیه‌ای گفت: «JAXJOX انعطاف‌پذیرترین و شخصی‌سازی‌شده‌ترین تمرین‌های مرتبط را که تا به حال تجربه کرده‌ام ارائه می‌کند. “من مشتاقانه منتظر مشاوره تیم هستم زیرا آنها به ساختن یک پلت فرم تناسب اندام مبتنی بر داده ادامه می دهند.”

سایر تغییرات کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • آزمایشگاه نوآوری باز 5G یک رهبر سابق مایکروسافت و سیسکو را استخدام کرد اسکات والر به عنوان اولین مدیر فنی آن. والر به هدایت پرتاب در منطقه سیاتل ادامه می دهد یه چیزی.
  • در سیاتل راه اندازی شد انسان استخدام دو مدیر اجرایی: بی جی شانونمعاون سابق مشارکت برند در برگی، به عنوان یک مشتری اصلی، و میشل بردمدیر محصول سابق پلت فرم توسعه دهنده توییتربه عنوان بنیانگذار یک مدیر محصول.
  • گرگ هارتیکی از رهبران سابق آمازون که مدیر ارشد محصولات Compass است به سمت مدیر عامل در غول املاک و مستغلات ارتقا یافته است.
  • تری فرایرئیس درمان با سلول های T در سانامؤسسه جدیدی را برای سلول درمانی و ژن درمانی در دانشگاه کلرادو اداره می کند.
  • نادیا کارلستنمدیر محصول سابق در خدمات وب آمازونملحق شد SandboxAQ به عنوان معاون محصول
  • که در بنیاد بیل و ملیندا گیتس اعضای جدید را برای خود منصوب کنید دروازه بان ها گروه مشاوره: کاترین فینی، هروه برویل، ماریا اوویس، کریستینا لونز، شانگ هوانگ، پرایاکتا کولی، تلالنگ موفوکنگو توکو الفیک پولی.