حذف جک 3.5 میلی متری صدا از سامسونگ گلکسی A53 5G برطرف شد

حذف جک 3.5 میلی متری صدا از سامسونگ گلکسی A53 5G برطرف شد

حذف جک 3.5 میلی متری صدا از تلفن های همراه با آیفون 7 اپل تشدید شد. راه حل مشابهی بعدها در پرچمداران اندروید نیز اجرا شد و حتی بعدها به گوشی های موبایل اقتصادی نیز رسید. برای خانواده گلکسی A5X، این اتفاق می افتد گلکسی A53 5G اتفاق می افتد. اگرچه Galaxy A52s 5G هنوز جک 3.5 میلی متری صدا را حذف کرده است، حذف جک 3.5 میلی متری صدا از Samsung Galaxy A53 5G رفع شده است. چگونه می توان چنین اظهار نظری کرد؟ ترنجی چندین تصویر اختصاصی بر روی بدنه گلکسی A53 5G وجود دارد که به وضوح عدم وجود جک 3.5 میلی متری صدا در این دستگاه را نشان می دهد.

جک 3.5 میلی متری صدا را از Galaxy A53 5G خارج کنید

دیروز هنگام قدم زدن در بازار موبایل ناگهان متوجه قابی شدم که نام دستگاه روی آن درج نشده بود. سامسونگ روی آنها بود. گلکسی A53 5G گوشی موبایلی است که اگرچه شایعات زیادی در مورد آن شنیده ایم اما هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. جالب اینجاست که قاب این دستگاه قبل از معرفی ایران قابل مشاهده است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، قسمت پایینی گلکسی A53 5G بدون جک 3.5 میلی متری صدا طراحی شده است. لبه بالایی که من شخصا دیدم شامل چنین پورتی نبود. در پایین گلکسی A53 5G فقط پورت USB C را می بینیم که همان بریدگی میکروفون اصلی برای تماس دارد. بلندگوی اصلی در انتهای پایینی در کنار این پورت قرار دارد.

در نگاه اول این قاب ها شبیه بودن طراحی دوربین به سال گذشته را تایید می کنند.

قاب‌های گلکسی A53 5G

با این حال، وقتی به برآمدگی جزیره دوربین گلکسی A53 5G نگاه می کنیم، برآمدگی کمتری را می بینیم. آنها دو مشکل را شناسایی می کنند. اول اینکه طراحی شبیه به دوربین گلکسی اس 22 اولترا است که دیروز عرضه شد گلکسی A13 4G دیدیم اینجا استفاده نمی شود. خوب، من فکر می کنم این تصمیم کمی بد است، زیرا گلکسی A53 5G قطعاً یکی از پرفروش ترین های سامسونگ است و اگر زبان طراحی به روز می شد، بهتر بود.

مشکل دوم این است که سامسونگ یا از سخت افزار دوربین پیشرفته تر و بهتری استفاده کرده است یا ضخامت کیت دوربین کاهش یافته و یا ممکن است بدنه دستگاه نسبت به نسل قبل ضخیم تر باشد. البته هنوز هیچ چیز به طور رسمی مشخص نیست.

برآمدگی کمتر در جزیره دوربین Galaxy A53 5G

نظر شما در مورد حذف جک 3.5 میلی متری صدا از Galaxy A53 5G چیست؟ حضور این بندر برای شما خیلی مهم بود؟