منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • حدود 40 درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون SE 3 را دارند

حدود 40 درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون SE 3 را دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حدود 40 درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون SE 3 را دارند

بر اساس آخرین نتایج نظرسنجی SellCellحدود 40 درصد از کاربران فعلی آیفون اپل قصد خرید آیفون 3 SE را دارند که در این رویداد انتظار می رود عملکرد نگاه کرد معرفی شود. آمار همچنین نشان می دهد که اکثر این افراد قصد دارند گوشی خود را از آیفون 11 ارتقا دهند.

آمار خرید آیفون SE 3

از میان افرادی که قصد خرید آیفون SE را دارند، 24 درصد مایل به استفاده از آن به عنوان دستگاه اصلی هستند، در حالی که 16 درصد قصد دارند از آن به عنوان هدیه یا به عنوان دستگاه دوم استفاده کنند. در حالی که اکثر خریداران آیفون SE‌ 3 قصد دارند خودشان از این دستگاه استفاده کنند، 10.9 درصد مایل به خرید آن برای فرزندان خود، 10.2 درصد مایل به خرید آن برای شریک یا همسر و 7.8 درصد مایل به خرید آن برای یکی از اعضای خانواده هستند. خودتان را آماده کنید.

اکثر مشتریان به دلیل قیمت پایین تر می خواهند نسل سوم آیفون SE را خریداری کنند، اما 15.2٪ بیشتر پشتیبانی از شبکه 5G را ترجیح می دهند، 11.3٪ طراحی فشرده آن را ترجیح می دهند و 6.7٪ دکمه Touch ID Home را ترجیح می دهند.

آمار خرید آیفون SE 3

آمار خرید آیفون SE 3

اکثر کاربرانی که آیفون SE را ارتقا می دهند از آیفون 11 مهاجرت می کنند که 11.5 درصد از مدل هایی است که کاربران قصد دارند پس از عرضه آیفون SE جدید خریداری کنند. فراتر از آیفون 11، 6.8 درصد قصد دارند به آیفون XR و 6.7 درصد به آیفون 12 ارتقا پیدا کنند، اما تمایل گسترده ای برای ارتقا به آیفون SE در چندین نسل از آیفون 6 به 13 پرو مکس وجود دارد.

از مصرف کنندگانی که قصد خرید آیفون SE جدید را ندارند، 66.2 درصد گفتند که هنوز از مدل فعلی آیفون خود راضی هستند، 9.3 درصد منتظر عرضه آیفون 14 هستند، 4.1 درصد گفته اند که خیلی کوچک است و 3 درصد نیز این را می گویند. نسخه خیلی کوچک است حق بیمه کافی نیست.

یک مطالعه مستقل از ۲۵۴۹ دارنده بزرگسال آیفون در ایالات متحده در مورد افکارشان در مورد نسل سوم آیفون SE سوال کرد. برای جزئیات بیشتر، کل نظرسنجی را تجزیه کنید SellCell دیدن

انتظار می رود نسل سوم آیفون SE در رویداد Peek Performance اپل در 8 مارس، احتمالاً همراه با نسل پنجم آیپد ایر، یک مک مینی بازطراحی شده و یک مک بوک پرو 13 اینچی بازطراحی شده معرفی شود.

نظر شما در مورد آمار خریداران جدید آیفون SE 3 جدید اپل چیست؟ آیا خودتان این گوشی را می سازید؟ دلیل این چیست؟