• خانه
  • اخبار
  • حالت خواب در اندروید 13 به طور خودکار دستگاه را کم نور می کند

حالت خواب در اندروید 13 به طور خودکار دستگاه را کم نور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حالت خواب در اندروید 13 به طور خودکار دستگاه را کم نور می کند

هر روز که می گذرد اخبار و اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های جذاب و کاربردی اندروید 13 منتشر می شود که در مورد دوم به نظر می رسد گوگل مراقب است که حتی در نیمه های شب هم چشم کاربران را اذیت نکند. زیرا حالت خواب در اندروید 13 به طور خودکار والپیپر دستگاه را کم نور می کند. اس ترنجی با من باش.

حالت خواب در اندروید 13 والپیپر را به مشکی تبدیل می کند…!

در حالی که همه ما هیجان زده هستیم که ببینیم گوگل در رویداد Google I / O چه چیزی را برای اندروید 13 نشان می دهد، برخی جزئیات در مورد ویژگی های نسخه بعدی این سیستم عامل عالی توسط 9to5Google در کد فایل APK یافت شد. این ویژگی نشان می دهد که اندروید 13 چه ویژگی هایی را به همراه خواهد داشت و این بار 9to5Google منابعی را پیدا کرده است که نشان می دهد در اندروید 13 سلامت دیجیتال برای کسانی که در شب صفحه نمایش دستگاه های خود را تماشا می کنند مفیدتر خواهد بود. .

به نظر می رسد که ویژگی Digital Wellbeing در اندروید 13 می تواند تصویر زمینه را در شب تیره کند. حالت خواب قابلیتی است که در حال حاضر برای اندروید در دسترس است. این ویژگی اساساً گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید قبل از اینکه از نور صفحه خسته شوید در رختخواب یا در محیط های کم نور با دستگاه خود تعامل داشته باشید.

حالت خواب بخشی از ویژگی رفاه دیجیتال گوگل است و اکنون می توانید برنامه ها را طوری تنظیم کنید که گوشی خود را خاکستری کنند، صفحه همیشه روشن را خاموش کنند و حالت مزاحم نشوید را برای فعالیت های شبانه آرام خود فعال کنید. اندروید 13 قابلیت های این ویژگی را افزایش خواهد داد.

مطابق با PhoneArena و با توجه به کدی که 9to5Google در آخرین آپدیت گوگل پلی استور مشاهده کرد، می توانید در ساعات پایانی شب به صورت خودکار والپیپر گوشی را کم نور کنید. در تصاویر به دست آمده می توانید نمونه هایی از کاغذ دیواری تیره را مشاهده کنید، از 0% (حالت غیرفعال) تا 100% به رنگ سیاه ظاهر می شود.

به این ترتیب حتی اگر یک کاغذ دیواری بسیار رنگارنگ و روشن برای فانتزی داشته باشید، رنگ های این تصویر پس زمینه در تاریکی اتاق خواب چشمان شما را آزار نمی دهد، زیرا سیاه می شوند. هنوز مشخص نیست چه درصدی از کم نور را می توانید در حالت خواب تنظیم کنید. علاوه بر این، اگر گوشی شما با اندروید 13 کار نمی کند، ممکن است گزینه ای دریافت کنید که استفاده از پس زمینه تاریک را ارائه می دهد.