• خانه
  • اخبار
  • جیم کرامر از CNBC، جان لگر را برای مدیرعاملی توییتر نامزد کرد و ایلان ماسک نظر صریح خود را در مورد آن ارائه کرد.

جیم کرامر از CNBC، جان لگر را برای مدیرعاملی توییتر نامزد کرد و ایلان ماسک نظر صریح خود را در مورد آن ارائه کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جیم کرامر از CNBC، جان لگر را برای مدیرعاملی توییتر نامزد کرد و ایلان ماسک نظر صریح خود را در مورد آن ارائه کرد.

جیم کرامر از CNBC، جان لگر را برای مدیرعاملی توییتر نامزد کرد و ایلان ماسک نظر صریح خود را در مورد آن ارائه کرد.
جان لگر، مدیر عامل سابق T-Mobile، جایزه مدیر عامل سال را در جوایز brooztechnology 2018 پذیرفت (عکس فایل brooztechnology/Kevin Lisotta)

مدیر عامل سابق T-Mobile، جان لگر، مطمئناً زمان زیادی را در توییتر زمانی که اپراتور بی سیم Bellevue واقع در واشنگتن را اداره می کرد، سپری کرد. آیا این امر او را به نامزدی مناسب برای ریاست تیم مدیریت غول رسانه‌های اجتماعی تبدیل می‌کند؟

جیم کرامر، مجری برنامه «Mad Money» CNBC اینطور فکر می کند.

کرامر روز یکشنبه در توییتی به ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، از ماسک گفت که «لطفاً» Legere را به عنوان مدیرعامل شرکتی که ماسک دو هفته پیش بر عهده گرفت، در نظر بگیرید.

ماسک چندان مشتاق این ایده به نظر نمی رسید. او در یک پاسخ داد توییت خود به کرامر، “ام… نه.”

لگر در طول 7 و نیم سال حضورش در T-Mobile به عنوان مدیر عاملی بی‌پروا، رقابت‌باز و یکشنبه آهسته‌پخت، نامی برای خود دست و پا کرد. کفش‌های کتانی سرمه‌ای او تنها با هجومی که او به طور معمول به سوی شرکت‌هایی مانند AT&T و Verizon پرتاب می‌کرد، تحت الشعاع قرار گرفت.

لگر در نوامبر 2019 بازنشستگی خود را از T-Mobile اعلام کرد و در آوریل 2020 هیئت مدیره شرکت را ترک کرد. در آن زمان او گفت که بازنشسته نمی شود و “30 تا 40 سال خوب و پنج یا شش کار از من باقی مانده است.”

در اجلاس brooztechnology در سال 2014، لگر در مورد اینکه چگونه تعامل او با رسانه های اجتماعی (و مشتریان) کلید حرکت T-Mobile “Uncarrier” بود، بحث کرد.

حقیقت این است که من تقریباً همه چیزهایی را که برای اجرای T-Mobile باید بدانم، یاد می‌گیرم.» او در آن زمان به توییتر گفت. هر توییتی که وارد می شود را می گیرم و می خوانم. برای مردم فوروارد میکنم تیم اجرایی من آن‌ها را دریافت می‌کند، ما پاسخ می‌دهیم، و در جلسه کارکنانم هر سه‌شنبه، برداشت‌های رسانه‌های اجتماعی را دنبال می‌کنیم، آنها چه هستند و چگونه به آنها پاسخ داده‌ایم. زمان زیادی می برد، بسیار سرگرم کننده است. باید واقعی باشی و باید آنجا باشی. اما من آن را انتخاب می کنم.

به نظر می رسد ماسک که قبلاً تسلا و اسپیس ایکس را اداره می کند، تمایلی به صرف نظر از پست برتر توییتر ندارد. اما به نظر می رسد کار او در حال انباشته شدن است.

بلومبرگ به نقل از ماسک روز دوشنبه در جریان یک حضور مجازی در B20 اندونزی گفت: «من کار زیادی در بشقاب خود دارم، این مطمئن است. “من تا آنجا که می توانم کار می کنم – صبح تا شب، هفت روز در هفته.”

شاید کرامر نکته ای داشته باشد.