• خانه
  • اخبار
  • جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، اعضای هیئت مدیره را ناکارآمد خواند

جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، اعضای هیئت مدیره را ناکارآمد خواند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، اعضای هیئت مدیره را ناکارآمد خواند

در حالی که ایلان ماسک در توییتر پیشنهاد خرید تمام سهام را داد و بعداً چندین توییت انتقادی برای هیئت مدیره این شرکت نوشت، جک دورسی، مدیرعامل سابق این شرکت نیز در اقدامی عجیب از اعضای هیئت مدیره توییتر انتقاد کرد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، در پی پیشنهاد خرید ایلان ماسک، هیئت مدیره توییتر هنوز نظر نهایی خود را اعلام نکرده و به نظر می رسد نوعی استراتژی دفاعی را در پیش گرفته است. به دنبال توئیت های انتقادی ایلان ماسک، جک دورسی از اعضای هیئت مدیره توییتر انتقاد کرد و آنها را ناکارآمد خواند. این مرد یکی از بنیانگذاران توییتر است که پس از استعفا از سمت مدیرعاملی تا ماه آینده در هیئت مدیره باقی خواهد ماند. وی با انتقاد از مدیران این شبکه اجتماعی، آنها را در این شرکت ناکارآمد خواند. به گفته وی، یک هیئت مدیره ناکارآمد می تواند به معنای واقعی کلمه ارزش یک میلیارد دلاری را از بین ببرد.

توئیت انتقادی ایلان ماسک نیز با اشاره به سهم کوچکی که در هیئت مدیره دارد، آنها را تحت فشار قرار داد. وی در توییتی نوشت: پس از خروج جک دورسی، هیئت مدیره هیچ سهامی نداشت و بنابراین منافع اقتصادی سهامداران و هیئت مدیره در یک سمت نخواهد بود.

توافق ماسک و دورسی در توییت های اخیر قابل اثبات نیست، اما به نظر می رسد ایجاد نوعی کمپین غیررسمی توسط این دو نفر به عنوان مهم ترین کاربران این شبکه اجتماعی، هیئت مدیره توییتر را تحت فشار قرار داده است.

پیش از این، ماسک پیشنهاد خرید تمام سهام توییتر به ارزش 43 میلیارد دلار را به صورت نقدی از طریق این شبکه اجتماعی داده بود. سپس با توجه به استراتژی هیئت مدیره، بعید است که این پیشنهاد را بپذیرند.