• خانه
  • اخبار
  • جودی آلن می گوید Seahawks و Trail Blazers هنوز برای فروش نیستند، اما زمان آن فرا خواهد رسید.

جودی آلن می گوید Seahawks و Trail Blazers هنوز برای فروش نیستند، اما زمان آن فرا خواهد رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جودی آلن می گوید Seahawks و Trail Blazers هنوز برای فروش نیستند، اما زمان آن فرا خواهد رسید.

جودی آلن می گوید Seahawks و Trail Blazers هنوز برای فروش نیستند، اما زمان آن فرا خواهد رسید.
جودی آلن، خواهر پل آلن و رئیس سیاتل سیهاوکس، به بالا بردن پرچم دوازدهمین مرد و جمع کردن جمعیت در بازی مقابل لس آنجلس رامز در سیاتل کمک می کند. (عکس فایل brooztechnology)

سیاتل سیهاوکس و پورتلند تریل بلیزرز برای فروش نیستند و در حال حاضر هیچ بحثی برای فروش یک امتیاز ورزشی حرفه ای وجود ندارد. این حرف جودی آلن، رئیس هر دو تیم و امین برادرش پل جی. آلن است.

آلن روز سه‌شنبه بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که تمرکز طولانی‌مدت او بر «تشکیل تیم‌های قهرمانی» است – اما هر دو در نهایت فروخته خواهند شد.

پل آلن، یکی از بنیانگذاران فقید مایکروسافت و میلیاردر نیکوکار که در اکتبر 2018 درگذشت، در سال 1988 تریل بلیزرز NBA را به قیمت 70 میلیون دلار خرید و در سال 1997 با خرید امتیاز NFL به کالیفرنیا از انتقال سیهاوکس به کالیفرنیا به قیمت 194 دلار جلوگیری کرد. میلیون.

اظهارات جودی آلن یک ماه پس از آن منتشر می شود که اعلام شد فیل نایت، بنیانگذار نایک و آلن اسمولینسکی، کارآفرین و مالک بخشی از تیم بیسبال لس آنجلس داجرز، پیشنهاد خرید تریل بلیزرز را به قیمت بیش از 2 میلیارد دلار ارائه کرده اند. سخنگوی تیم در آن زمان تایید کرد که یک پیشنهاد ارائه شده است، اما گفت “تیم فروخته نشده باقی مانده است”.

جودی آلن در مدیریت تراست آلن درگیر فرآیند مخفیانه اجرای دستورات برادرش بود که شامل فروش بسیاری از دارایی های عظیم او برای به حداکثر رساندن ارزش دارایی بود.

او در بیانیه خود گفت که “زمانی می رسد” که تیم ها برای فروش گذاشته می شوند “با توجه به برنامه های پل برای اختصاص بیشتر ثروت خود به امور بشردوستانه، اما املاکی با این اندازه و پیچیدگی ممکن است 10 تا 20 سال طول بکشد. آروم باش. هیچ جدول زمانی از پیش تعیین شده ای وجود ندارد که در آن تیم ها باید فروخته شوند.”