جوایز GeekWire: آخرین فرصت برای رای دادن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جوایز GeekWire: آخرین فرصت برای رای دادن

جوایز GeekWire: آخرین فرصت برای رای دادن
جولی سندلر، مدیر عامل Pioneer Square Labs، جایزه اجاره سال 2018 را دریافت کرد (عکس فایل brooztechnology)

در جوایز brooztechnology تاکنون بیش از 15000 رای داده شده است، اما هنوز زمان برای رای دادن باقی مانده است.

رای‌گیری بعد از ظهر جمعه در ساعت 4 بعد از ظهر PT به پایان می‌رسد، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، اکنون زمان آن است که موارد دلخواه خود را در ده‌ها دسته‌هایی مانند شغل سال، استارت‌آپ سال و Next Tech Titan انتخاب کنید.

ما برندگان را به صورت زنده روی صحنه در جوایز brooztechnology که به صورت شخصی در 12 می در SoDo Showbox در سیاتل برگزار می شود، اعلام خواهیم کرد. بلیت های این رویداد شخصی فروخته شده است، اما کسانی که مایل به تماشای پخش زنده هستند می توانند در اینجا ثبت نام کنند.

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلایی و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon، Meridian Capital و WTIA. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase، Material + و Tomo.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید