• خانه
  • اخبار
  • جنس قاب پشتی شیائومی 12 اولترا در 3 نوع موجود است

جنس قاب پشتی شیائومی 12 اولترا در 3 نوع موجود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جنس قاب پشتی شیائومی 12 اولترا در 3 نوع موجود است

امروزه قاب پشتی گوشی های موبایل ما آن ها را از مدل های دیگر متمایز کرده است. برخی از شرکت ها از شیشه، برخی دیگر از پلاستیک، گاهی از چرم و به ندرت از سرامیک استفاده می کنند. واقعاً چرا دیگر موبایل های تمام آلومینیومی نمی سازید!؟ به هر حال! خبر خوب این است که قاب پشتی شیائومی 12 اولترا در 3 نوع موجود است. به هر حال شیائومی 12 اولترا پرچمدار این شرکت 2022 است و چنین تنوعی می تواند آن را خاص تر کند.

جنس پوشش پشتی Xiaomi 12 Ultra

گزارش جدیدی از چین منتشر شده است که برخی از ویژگی های طراحی شیائومی 12 اولترا را فهرست می کند. ما در حال حاضر ایده خوبی از ظاهر گوشی داریم، بنابراین آخرین شایعه در اینجا این است که حداقل تا حدودی جاهای خالی مواد و رنگ های بدنه را پر کنیم.

در حالی که Xiaomi Mi 11 Ultra در سال گذشته تنها یک نسخه سرامیکی داشت، این شرکت می‌خواهد این بار به شما حق انتخاب بدهد. طبق گزارش ها، شیائومی 12 اولترا در سه مدل زیر موجود است:

  1. 1- شیشه
  2. 2- سرامیک
  3. 3- پوست نباتی

نسخه اول در چندین گزینه رنگی در دسترس خواهد بود، مدل سرامیکی فقط در سیاه و سفید در دسترس خواهد بود، در حالی که رنگ های پیکربندی چرم گیاهی هنوز مشخص نیست.

معرفی غیر رسمی شیائومی 12 اولترا

معرفی غیر رسمی شیائومی 12 اولترا

نیازی به گفتن نیست که نسخه سرامیکی آن کمی گرانتر از نمونه شیشه ای خواهد بود، زیرا قالب گیری آن دشوارتر است، اما خود قاب پشتی دوام بیشتری خواهد داشت.

کدام یک از این 3 گزینه را انتخاب می کنید؟ دوست دارید قاب پشتی موبایلتان چگونه باشد؟ شاید شما اهل قاب باشید و این قسمت حتی اگر پلاستیکی باشد زیاد شما را اذیت نکند!