• خانه
  • اخبار
  • جف بزوس گریان را تماشا کنید که پدر مهاجرش را جشن می گیرد: “الگوی بهتری وجود ندارد”

جف بزوس گریان را تماشا کنید که پدر مهاجرش را جشن می گیرد: “الگوی بهتری وجود ندارد”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جف بزوس گریان را تماشا کنید که پدر مهاجرش را جشن می گیرد: "الگوی بهتری وجود ندارد"

جف بزوس گریان را تماشا کنید که پدر مهاجرش را جشن می گیرد: "الگوی بهتری وجود ندارد"
جف بزوس و پدرش میگل بزوس با مجسمه آزادی در نیویورک. (عکس اینستاگرام از طریق @jeffbezos)

جف بزوس هرگز خجالت نمی کشد که عشق خود را به والدینش در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و از آنها برای الهام بخشیدن و حمایتی که در زندگی او کرده اند تشکر کند. روز جمعه، بنیانگذار آمازون ویدئویی را منتشر کرد که در آن خفه می شود و از سفر پدرش می گوید.

بزوس درباره پدرش، میگل بزوس، گفت: «من، برادرم و خواهرم نمی‌توانستیم الگوی بهتری داشته باشیم.

بزوس بزرگ این هفته با جایزه مجسمه آزادی-الیس آیلند تجلیل شد که «شخصیت‌هایی را که بهترین‌های این دو گنجینه آمریکایی را می‌پذیرند: ملیله‌های منحصربه‌فرد بافته شده از داستان‌های تاریخ مهاجرت ما، ملت، و نقش آمریکا را تجلیل می‌کند. و شهروندانش در حفظ مبارزه جهانی جاری برای آزادی و آزادی.

میگل بزوس در سن 16 سالگی از سانتیاگو کوبا مهاجرت کرد. جف بزوس گفت: او انگلیسی صحبت نمی کرد و “باید راه خود را طی می کرد.” او افزود: “من فکر می کنم در هر مهاجری خوش بینی عمیق و انعطاف پذیری عمیق خواهید یافت.”

بزوس در پایان سخنان خود در حالی که از پدرش تشکر می کرد و آن دو روی صحنه در آغوش گرفته بودند، در آستانه اشک ظاهر شد. ویدئو را تماشا کنید:

سال گذشته، بزوس تصویری را در اینستاگرام (بالا) منتشر کرد که در نیویورک با پدرش ژست گرفت و مجسمه آزادی در پس‌زمینه آن قرار داشت.

بزوس در آن زمان نوشت: «می‌خواهم از رهبران کنگره که فردا قانون رویاپردازان را در مجلس ارائه می‌کنند تشکر کنم. «پدرم قبل از اینکه چنین چیزی وجود داشته باشد، یک رویاپرداز بود. او 16 ساله بود که به تنهایی از کوبا به آمریکا آمد. او انگلیسی صحبت نمی کرد و راه آسانی وجود نداشت. چیزی که او داشت، سرسختی، اراده، و حمایت و مهربانی مردم اینجا در ایالات متحده بود که به او کمک کردند. او بورسیه تحصیلی در دانشگاه آلبوکرکی دریافت کرد و در آنجا با مادرم آشنا شد. به نمایندگی از پدرم و خانواده هایی مانند من، امیدوارم سیاستمداران دور هم جمع شوند تا راه را برای شهروندی برای رویاپردازان هموار کنند و اصلاحات عاقلانه تر مهاجرت، مانند کاهش شکاف کارت سبز را در اولویت قرار دهند. خانواده‌ها در سرتاسر آمریکا مستحق آن هستند.»