منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • جف بزوس، مالک آینده Seahawks؟ چرا معامله با راسل ویلسون شانس را افزایش می دهد

جف بزوس، مالک آینده Seahawks؟ چرا معامله با راسل ویلسون شانس را افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جف بزوس، مالک آینده Seahawks؟ چرا معامله با راسل ویلسون شانس را افزایش می دهد

جف بزوس، مالک آینده Seahawks؟ چرا معامله با راسل ویلسون شانس را افزایش می دهد
جف بزوس سرمایه و طبق گزارش ها علاقه مند به خرید تیم NFL Seattle Seahawks از املاک پل آلن، یکی از بنیانگذاران فقید مایکروسافت، خواهد بود. (عکس های فایل brooztechnology)

راسل ویلسون، بلاک باستر این هفته سیاتل سیهاوکز QB، ممکن است اولین مورد از یک سری حرکت هایی باشد که جف بزوس، بنیانگذار آمازون را به مالکیت این تیم رساند.

این فرضیه ای بود که توسط آرت تیل، ستون نویس ورزشی کهنه کار سیاتل در مقاله ای در این هفته ارائه شد و منابع هوشمند را با حدس و گمان های آگاهانه مخلوط کرد. شایعاتی مبنی بر علاقه بزوس به خرید Seahawks سالهاست که مطرح می شود، اما قرارداد این تیم با Denver Broncos باعث می شود که این فرصت قابل تامل باشد.

Seahawks توسط پل آلن، یکی از بنیانگذاران فقید مایکروسافت، به رهبری خواهرش جودی آلن پس از مرگ او در اکتبر 2018، مورد اعتماد است. اعتماد پل جی آلن در فرآیند مخفی اجرای دستورالعمل های پل آلن، که شامل انتشار بسیاری از آن ها می شود، درگیر است. دارایی های دور برای به حداکثر رساندن ارزش ملک.

تیل به نقل از یک منبع آگاه به این وضعیت می گوید که شکی نیست که تیم فروخته می شود، اگرچه هوا نامشخص است. به نظر می رسد این یکی از عوامل موثر بر تصمیم برای تجارت با ویلسون باشد.

تیل در ستون Post Alley خود توضیح داد: «از آنجایی که زمان فروش پیشنهادی نامشخص است، بهتر است اکنون وضعیت QB حل شود. “اگر ویلسون هر دو سال از قرارداد باقی مانده خود را بازی می کرد و وارد آژانس آزاد می شد، سی هاوکس مطمئنا او را از دست می داد و تنها یک گزینه جبرانی در دور سوم برای ترک دریافت می کرد.

Thiel می نویسد: در اینجا جف بزوس می آید و اشاره می کند که بنیانگذار آمازون می تواند “بیش از 4 میلیارد دلار پول از زیر بالشتک های صندلی در سفر موشکی Blue Origin خود برای افراد فوق ثروتمند جمع آوری کند.”

این چه معنایی برای بزوس و لیگ خواهد داشت؟ بزوس چه نوع مالک NFL خواهد بود؟ و آیا او واقعاً تمام این مدت زمان را جمع کرده است تا بتواند نقاط دفاعی را تمرین دهد؟

تیل، همکار سابق ما از Seattle Post-Intelligencer و سردبیر و سردبیر Sportspress Northwest، به عنوان مهمان در این قسمت از پادکست brooztechnology روی این موضوعات و موارد دیگر کار می کند.

در پادکست های Apple، Google Podcasts، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.