• خانه
  • اخبار
  • جشن GeekWire: این هفته برای گردهمایی بزرگ تعطیلات ما بلیط بخرید و از یک هدف بزرگ حمایت کنید

جشن GeekWire: این هفته برای گردهمایی بزرگ تعطیلات ما بلیط بخرید و از یک هدف بزرگ حمایت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جشن GeekWire: این هفته برای گردهمایی بزرگ تعطیلات ما بلیط بخرید و از یک هدف بزرگ حمایت کنید

جشن GeekWire: این هفته برای گردهمایی بزرگ تعطیلات ما بلیط بخرید و از یک هدف بزرگ حمایت کنید
صحنه هایی از گالا brooztechnology 2018 در The Showbox at the Market در مرکز شهر سیاتل. گالا 2022 در 7 دسامبر باز می گردد (brooztechnology Photo/Dan DeLong)

جشن brooztechnology – جشن تعطیلات شیک جامعه فناوری سیاتل – چهارشنبه، 7 دسامبر در مرکز شهر سیاتل بازمی‌گردد. ما هیجان‌زده هستیم که این سنت تعطیلات را پس از دو سال وقفه بازگردانیم و سال را در فناوری با یک شب گفتگو، خوراکی‌های خوشمزه، موسیقی زنده و کوکتل‌های جشن جشن بگیریم.

از اینجا بلیط بخرید و جشن brooztechnology را جشن تعطیلات شرکت خود کنید.

در اینجا چند خبر حتی بهتر است. اگر این هفته بلیت بخرید، از هر بلیت فروخته شده 5 دلار به Geeking Out Kids of Color (GOkic)، یک سازمان غیرانتفاعی که جوانان BIPOC را تشویق می‌کند تا فناوری را از طریق مربیگری کشف کنند، اهدا می‌کنیم.

ما همچنین برای اعلام بازگشت Geek Style Reboot ارائه شده توسط Nordstrom هیجان‌زده هستیم. دو نرد خوش شانس در 7 دسامبر، یک روز نوازش عالی قبل از گالا، برنده یک تغییر هزینه خواهند شد. برای ورود، با موضوع – “نیاز به راه اندازی مجدد GeekStyle” – و توضیح مختصری در مورد اینکه چرا واقعاً نیاز به تجدید کمد لباس دارید، به ما ایمیل بزنید.

همکاران و دوستان خود را بیاورید و شب گالا را فراموش نشدنی کنید. لباس های کوکتل، تی شرت های جذاب، کفش های رقص و هر چیز دیگری را بپوشید. احساس خیلی جشن می کنید؟ شدیدترین مد فلانل خود را آزاد کنید و برای برنده شدن جوایز فردی و تیمی رقابت کنید.

گالا یک رویداد 21+ است. یک تشکر بزرگ از اتحادیه اعتباری فدرال فناوری First Tech، حامی اصلی جشن امسال!

برای حمایت مالی و فروش بلیت گروهی، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.