جزئیات بیشتر درباره بازی پرچمدار Realme GT Neo3: Dimension City 8100 فاش شد

جزئیات بیشتر درباره بازی پرچمدار Realme GT Neo3: Dimension City 8100 فاش شد

Reilmi تایید کرده است که به دلیل استفاده از تراشه MediaTek Dimension 8100 در Realme GT Neo3، از کوالکام دور شده و به مدیاتک خواهد رفت. این چیپست یک تراشه مقرون به صرفه است که همان سطح عملکرد اسنپدراگون 888 را ارائه می دهد. در حالی که برخی گزارش های جدید حاکی از آن است که حتی ممکن است از تراشه پرچمدار کوالکام در سال گذشته نیز پیشی بگیرد. این چیپست جدید گنجانده شده است یک GT Neo3 روی حلقه خواهد بود و این شرکت به تلاش خود برای تبلیغ این گوشی ادامه خواهد داد.

مشخصات Realme GT NEO3

Riley GT Neo3 یکی از اولین گوشی‌های هوشمندی خواهد بود که مدیاتک Dimension 8100 را به مشتریان عرضه می‌کند. با این حال، این شرکت می خواهد روشن کند که این دستگاه فناوری مدرن تری را ارائه می دهد. به عنوان مثال، معاون رئیس شرکت فاش کرد که تراشه دیگری در گوشی وجود خواهد داشت. این تراشه خاص به پردازنده گرافیکی G610 MC6 در ابعاد 8100 کمک می کند.

به این ترتیب دستگاه فریم ریت ثابتی را ارائه می کند و مصرف انرژی را در شرایط خاص کاهش می دهد. کار آن شبیه به MEMC در تخمین حرکت و فناوری جبران است. این قابلیتی است که حرکت را در فریم های پایین ثبت می کند و یک نسخه با نرخ فریم بالا تولید می کند و در برخی از تلویزیون های هوشمند رایج است. جالب اینجاست که iQOO فناوری مشابهی را به سری iQOO 8 آورده است تصادفی نیست که رایلی رویکرد مشابهی را در پیش گرفته است.

این تراشه می تواند حرکت را تا 120 فریم در ثانیه درون یابی کند تا از نمایش با نرخ تازه سازی بالا حداکثر استفاده را ببرد. این ویژگی به شما کمک می کند تا بازی های سنگین تری را اجرا کنید.

گیمرهای موبایل می دانند که اجرای Genshin Impact بدون وقفه برای بسیاری از گوشی ها چقدر می تواند دشوار باشد. به همین دلیل این شرکت از آن برای تبلیغ قابلیت های سخت افزاری GT Neo3 استفاده می کند.

گفتنی است رایلی می خواهد این گوشی هوشمند را به عنوان یک دستگاه بازی محور ارائه کند. Realme GT Neo3 نیز دارای ویژگی هایی است شارژ 150 وات خواهد آورد. تاکنون این دستگاه را در رنگ های آبی و سفید دیده ایم. اما ما حدس می زنیم رنگ های بیشتری با طراحی سنتی تر وجود خواهد داشت.