منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

زمان مهم ترین عامل در سبک زندگی امروزی افراد است. صرفه جویی در زمان برای کارهای روزانه می تواند مهمتر از سایر عوامل مانند قیمت، کیفیت و غیره باشد. تا آنجا که این می تواند در هزینه ها و سایر شاخص ها برای ادامه سفر صرفه جویی کند. از این رو مراکز خرید و تفریحی مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد تا در زمان آنها صرفه جویی شود. اما کدام مراکز خرید چنین ویژگی هایی دارند؟

مردم چه عواملی را برای انتخاب مرکز خرید خود انتخاب می کنند؟

بدون شک همه ما از مراکز خرید مختلفی استفاده کرده ایم و از هر کدام تجربیات متفاوتی داریم. اما چه عواملی باعث می شود دوباره به مرکز خرید برویم و چه عواملی مانع از انتخاب مجدد مرکز خرید می شود؟ زمان مهمترین عامل در این امر است. بارها پیش آمده که با یافتن جای پارک در یک مجتمع تجاری و تفریحی وقت تلف کنیم که چندین برابر زمانی است که برای خرید اولیه صرف کرده ایم!

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!اینجاست که به اصطلاح “زنجیره غذایی مهمتر از خود غذاست!” عوامل مختلفی مانند در دسترس بودن، پارکینگ و دسترسی آسان به آن، حس خوب خرید و انتقال به ما، متفاوت و جامع و عواملی از این دست، محل خرید را در ذهن ما نقش می بندد. سوال اصلی این است که با این تفاسیر بهترین مرکز خرید و تفریحی کجاست؟

برج تماس مرکز خرید و تفریحی غرب تهران

برج تماس به عنوان اولین مرکز تخصصی خرید و فروش تلفن و کامپیوتر و همچنین بزرگترین مرکز تخصصی خرید و فروش تلفن و کامپیوتر در غرب تهران با گرد هم آوردن امکانات مختلف مجموعه خود را به عنوان یکی از بهترین ها معرفی کرده است. – مجتمع های تجاری و تفریحی کامل در اینتر پایتخت. برج تماس که در منطقه دریاچه چیتگر در غرب تهران واقع شده است به چند دلیل یکی از مناسب ترین فرصت های خرید و تفریح ​​در غرب تهران است. این مجموعه با 5 طبقه تجاری و بیش از 700 جای پارک، به راحتی اولین دغدغه خریداران خود را برای یک پارکینگ برطرف کرد. دسترسی آسان به این برج در غرب تهران و امکانات رفاهی و خرید در این مجموعه، برج را به یکی از مهم ترین مراکز خرید نه تنها در غرب تهران، بلکه در کل پایتخت تبدیل کرده است. به همین دلیل می توانید با خیالی آسوده از فضای پارکینگ این برج استفاده کنید و با زمانی که از این قسمت صرفه جویی می کنید، کیفیت خرید اولیه خود را افزایش دهید!

امکانات و خدمات دکل تماس چیست؟

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!برج کنتاکت مانند سایر مراکز خرید و مجتمع های مختلف در نقاط مختلف تهران دارای امکانات متفاوت و جذابی است. نمونه ای از این ویژگی ها به شرح زیر است:

  • بیش از 700 جای پارک
  • فروشگاه زنجیره ای سیتیزن تماس با شعبه برج
  • موبوسراف اولین بازار تخصصی گوشی های دست دوم
  • فضای رباتیک برج تماس
  • فودکورت با فضای باز

اینها تنها بخشی از ویژگی های این برج برای گذراندن تمام روز در مجموعه است. حضور موبوسراف به عنوان اولین و تنها بازار تخصصی گوشی های کارکرده در دکل تماس، فرصت خرید و فروش آسان و مطمئن او برای شما فراهم کرد.

هم کلون برج تماس فروشگاه شهروندهزینه هزینه های رفت و آمد و زمان خرید کامل و جامع خواربار و … را در کنار سایر خریدهای شما به شدت کاهش می دهد و از این نظر با سایر مراکز خرید متفاوت است.

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!بخش رباتیک برج تماساولین مکان برای علاقه مندان به رباتیک است که می توانند زیر نظر مربیان و متخصصان این حوزه با رباتیک آشنا شوند.

ظاهرا پس از یک خرید کامل، یک غذای مقوی و مطبوع، با توجه به ذائقه و علایق مختلف، به یک تجربه دلخراش تر یک روزه در برج تماس پایان می دهد. فضا تماس با برج تغذیه با داشتن رستوران های مختلف برای سبک های غذایی مختلف، فرصتی برای یک دورهمی خانوادگی و دوستانه در داخل و خارج از منزل فراهم کرده است تا خریداران از تماس با برج تغذیه استفاده لازم و کافی را پذیرفته است.

از این رو برج تماس به عنوان بزرگترین و جامع ترین مرکز خرید و فروش گوشی و کامپیوتر در غرب تهران، با وجود امکانات رفاهی و تفریحی متنوع، به یکی از مراکز خرید اصلی تهران تبدیل شده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و امکانات مختلف برج تماس اینجا کلیک انجام دادن.

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!