منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

زمان مهم ترین عامل در سبک زندگی امروزی افراد است. صرفه جویی در زمان برای کارهای روزانه شاید مهمتر از سایر عوامل مانند قیمت، کیفیت و غیره باشد. تا آنجا که این می تواند در هزینه ها و سایر شاخص ها برای ادامه سفر صرفه جویی کند. از این رو مراکز خرید و تفریحی مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد تا در زمان آنها صرفه جویی شود. اما کدام مراکز خرید چنین ویژگی هایی دارند؟

مردم چه عواملی را برای انتخاب مرکز خرید خود انتخاب می کنند؟

بدون شک همه ما از مراکز خرید مختلفی استفاده کرده ایم و از هر کدام تجربیات متفاوتی داریم. اما چه عواملی باعث می شود دوباره به مرکز خرید برویم و چه عواملی مانع از انتخاب مجدد مرکز خرید می شود؟

زمان مهمترین عامل در این امر است. بارها پیش آمده که با یافتن جای پارک در یک مجتمع تجاری و تفریحی وقت تلف کنیم که چندین برابر زمانی است که برای خرید اولیه صرف کرده ایم! اینجاست که به اصطلاح “زنجیره غذایی مهمتر از خود غذاست!” عوامل مختلفی مانند در دسترس بودن، پارکینگ و دسترسی آسان به آن، حس خوب خرید و انتقال به ما، متفاوت و جامع و عواملی از این دست، محل خرید را در ذهن ما نقش می بندد. سوال اصلی این است که با این تفاسیر بهترین مرکز خرید و تفریحی کجاست؟

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

برج تماس مرکز خرید و تفریحی غرب تهران

برج تماس به عنوان اولین مرکز تخصصی خرید و فروش گوشی و کامپیوتر و همچنین بزرگترین مرکز خرید و فروش گوشی و کامپیوتر در غرب تهران با گرد هم آوردن امکانات مختلف مجموعه خود را به عنوان یکی از کامل ترین خرید و فروش ها معرفی کرد. مجتمع های تفریحی در پایتخت ساخته شده است. برج تماس که در منطقه دریاچه چیتگر در غرب تهران واقع شده است به چند دلیل یکی از مناسب ترین فرصت های خرید و تفریح ​​در غرب تهران است.

این مجموعه با 5 طبقه تجاری و بیش از 700 جای پارک به راحتی اولین نگرانی خریداران خود را برای پارکینگ برطرف می کند. دسترسی آسان به این برج در غرب تهران و امکانات رفاهی و خرید در این مجموعه، برج را به یکی از مهم ترین مراکز خرید نه تنها در غرب تهران، بلکه در کل پایتخت تبدیل کرده است. به همین دلیل می توانید با خیالی آسوده از فضای پارکینگ این برج استفاده کنید و با زمانی که از این قسمت صرفه جویی می کنید، کیفیت خرید اولیه خود را افزایش دهید!

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

امکانات و خدمات دکل تماس چیست؟

برج کنتاکت مانند سایر مراکز خرید و مجتمع های مختلف در نقاط مختلف تهران دارای امکانات متفاوت و جذابی است. نمونه ای از این ویژگی ها به شرح زیر است:

  • • بیش از 700 جای پارک
  • • فروشگاه زنجیره ای تماس با برانچ تاور شهروند
  • • موبوسراف اولین بازار تخصصی گوشی های دست دوم
  • • فضای رباتیک برج تماس
  • • فودکورت با فضای باز

اینها تنها بخشی از ویژگی های این برج برای گذراندن تمام روز در مجموعه است. حضور موبوسراف به عنوان اولین و تنها بازار تخصصی گوشی های کارکرده در دکل تماس، فرصت خرید و فروش آسان و مطمئن او برای شما فراهم کرد.

هم کلون برج تماس فروشگاه شهروندهزینه هزینه های رفت و آمد و زمان خرید کامل و جامع خواربار و … را در کنار سایر خریدهای شما به شدت کاهش می دهد و از این نظر با سایر مراکز خرید متفاوت است.

جذاب ترین مرکز خرید و سرگرمی تهران افتتاح شد!

بخش رباتیک برج تماساولین مکان برای علاقه مندان به رباتیک است که می توانند زیر نظر مربیان و متخصصان این رشته با رباتیک آشنا شوند.

بدیهی است که پس از یک خرید کامل، غذای مقوی با ذائقه ها و علایق مختلف تهیه می شود و تجربه خفقان آورتری از روز را در برج تماس تکمیل می کند. فضا تماس با برج تغذیه با داشتن رستوران های مختلف برای سبک های غذایی مختلف، فرصتی برای یک دورهمی خانوادگی و دوستانه در داخل و خارج از منزل فراهم کرده است تا خریداران از تماس با برج تغذیه استفاده لازم و کافی را پذیرفته است.

از این رو برج تماس به عنوان بزرگترین و جامع ترین مرکز خرید و فروش گوشی و کامپیوتر در غرب تهران، با وجود امکانات رفاهی و تفریحی متنوع، به یکی از مراکز خرید اصلی تهران تبدیل شده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و امکانات مختلف برج تماس اینجا کلیک انجام دادن.