ثبت اختراع جدید اپل برای سنسور فشارسنج سطح بهتری از فناوری را نشان می دهد

ثبت اختراع جدید اپل برای سنسور فشارسنج سطح بهتری از فناوری را نشان می دهد

اپل شرکتی است که هر ساله تعداد زیادی پتنت و اختراع جذاب را به ثبت می رساند. اگرچه روند کلی در دنیای اختراعات و اختراعات این است که معمولاً در یک محصول واقعی از آنها استفاده نمی شود، اما این بار ممکن است متفاوت باشد. زیرا پتنت جدید اپل برای حسگر فشارسنج به سطح بهتری از فناوری اشاره دارد. اس ترنجی با من باش.

پتنت جدید اپل برای سنسور فشارسنج. آیا در محصولات بعدی استفاده خواهد شد؟

فورس تاچ که با نام 3D Touch نیز شناخته می‌شود، فناوری‌ای بود که اپل سال‌ها از آن استفاده می‌کرد، اما پس از آن ناگهان یک سیستم حسگر به نام 3D Touch جایگزین آن شد. کاربران آیفون تنها با اعمال فشارهای متفاوت به صفحه نمایش آیفون به منوهای بیشتری دسترسی داشتند.

اگرچه این احتمال کمی است، اما به نظر می رسد اپل دوباره به دنبال نسخه جدیدتر و بهبود یافته فناوری حسگر سه بعدی قبلی خود برای معرفی در محصولات آینده است. اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده چندین پتنت جدید از اپل برای دستگاه های مختلف اپل در آینده منتشر کرده است که طبق گفته Apple Patently، همه آنها ممکن است دارای حسگرهای فشارسنج جدید باشند.

سنسورهای احتمالی فشارسنج در اپل واچ

یکی از این اختراعات مربوط به سنسور فشارسنج قدرت اپل واچ و دستگاه های کوچکی مانند AirPods است. طبق پتنت جدید اپل، سطح حساس به فشار از سنسورهای فشار سیال میکروالکترومکانیکی استفاده می کند. این سنسورها کوچکتر از سنسورهای فشارسنج معمولی هستند، حساسیت بهتری به نیرو دارند و دوام بیشتری دارند.

برای درک بهتر نحوه پیاده سازی فناوری جدید حسگر فشارسنج در اپل واچ، این شرکت در پتنت خود تصویری از اپل واچ با سنسور فشار به جای دکمه فیزیکی نشان داده است.

سنسورهای فشارسنج احتمالی روی بندهای اپل واچ

حق اختراع دیگر اپل نشان می دهد که چگونه می توان از فناوری حسگر فشارسنج جدید اپل در باندهای اپل واچ برای ایجاد باندهای به اصطلاح هوشمند استفاده کرد. به لطف فناوری جدید، این باندهای هوشمند قادر به تشخیص فشار خون، ضربان قلب و نبض خواهند بود.

سنسورهای فشارسنج احتمالی در آیفون

پتنت های اپل همچنین نشان می دهد که از فناوری حسگر جدید اپل می توان در آیفون استفاده کرد. به عنوان مثال، تصویر زیر نشان می دهد که چگونه اپل می تواند چندین ماژول فشارسنج سنسور کوچک را به جای یک قطعه آیفون قرار دهد.

مطابق با PhoneArenaلازم به ذکر است که شرکت ها اغلب فناوری هایی را که هرگز در مورد محصولات مصرف کننده واقعی اعمال نمی کنند، ثبت اختراع می کنند. اما اگر اپل تصمیم به استفاده از این فناوری جدید حسگر فشار داشته باشد، می تواند به این معنا باشد که نسل بعدی لمس سه بعدی را در سری جدید آیفون خواهیم دید. نظر شما در مورد پتنت جدید اپل برای سنسور فشارسنج چیست؟