منو سایت

تیک تاک تو در فصل اول 2022 رکورد شکست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تیک تاک تو در فصل اول 2022 رکورد شکست

محبوبیت تیک تاک در فصل اول امسال، این پلتفرم را به پردانلودترین اپلیکیشن فصل اول سال 2022 تبدیل کرد و پس از آن واتس اپ و تلگرام در دسته بندی های زیر قرار دارند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، در سه ماهه اول سال 2022 بیشترین دانلود متعلق به پلتفرم تیک تب بوده است. پس از آن بیشترین دانلود اپلیکیشن اینستاگرام، واتس اپ و تلگرام بوده است. به نظر می رسد که TickTack به سرعت در حال رشد است و محبوبیت آن به عنوان یک شبکه اجتماعی در حال افزایش است.

تعداد دانلودهای جهانی این برنامه در فصل اول 2021 از سه و نیم برابر گذشت. در حال حاضر تنها 5 اپلیکیشن در دنیا موفق به کسب این موفقیت شده اند که تیک تاک به عنوان پنجمین اپلیکیشن شناخته می شود. تعداد دانلودهای تیک تاک در فصل اول سال 2022 حدود 175 میلیون بار بود. تعداد دانلودهای آن در 9 فصل گذشته به 10 میلیون دانلود رسیده است در حالی که یوتیوب تنها در 8 فصل اخیر به چنین آماری رسیده است. از سال 2018، هیچ اپلیکیشنی نتوانسته از نظر دانلود از تیک تاک پیشی بگیرد.

بسیاری دلایل محبوبیت تیک تاک را جستجو کرده اند. مهمترین آنها الگوریتم منحصر به فرد است که میزبان بسیاری از جوامع است و با روندهای فعلی همگام است. تغییرات اخیر در این برنامه نیز محبوبیت آن را افزایش داده است.

تیک تاک در آسیا محبوبیت بیشتری دارد. بنابراین، در سه ماهه اول سال 2022، تعداد دانلودها نسبت به سه ماهه آخر سال 2021، 11 درصد افزایش یافته است. دانلود این اپلیکیشن در بزرگترین بازار آن در آسیا یعنی هند مسدود شده است، اما با این وجود اپلیکیشن توانسته سومین شود. بیشترین دانلود در آسیا بنابراین تیک تاک در رتبه اول آسیا و اپ استور و هفتم در گوگل پلی قرار دارد.