• خانه
  • اخبار
  • تیم اینجا توسط TIME به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار در سال 2022 انتخاب شد.

تیم اینجا توسط TIME به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار در سال 2022 انتخاب شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تیم اینجا توسط TIME به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار در سال 2022 انتخاب شد.

تیم کوک، مدیر عامل اپل، اخیراً توسط مجله TIME به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار در سال 2022 معرفی شد و در رده Titans قرار گرفت. زمان این فهرست هر سال به اشتراک گذاشته می شود و تأثیرگذارترین افراد مشهور، مدیران اجرایی، بازیگران، موسیقی دانان و غیره را نشان می دهد.

تیم کوک یکی از تاثیرگذارترین افراد جهان است که توسط مجله تایم انتخاب شده است

تیم کوک در گذشته (از جمله سال گذشته) بارها در این لیست قرار گرفته است. در سال 2022، او به عنوان “تایتان” نامگذاری شد و سایر دسته های موجود در لیست شامل “هنرمندان”، “مبتکران”، “رهبران”، “مشهورها” و “پیشگامان” هستند.

نمایه تیم کوک در لیست که توسط لورن پاول جابز نوشته شده است، دوران تصدی کوک به عنوان مدیر اجرایی اپل و “شفقت و نظم” را که او به عنوان رئیس نمایندگی می کند ستایش می کند.

اپل رگ حیات تیم کوک است و تیم در حال نشان دادن تسلط خود در این کار است. این تیم توانایی مدیریت یکی از بزرگترین شرکت های جهان را بیش از هر مدیر عامل مدرنی نشان داد. از آنجا که محصولات و سیاست های اپل بر ماهیت زندگی مدرن تأثیر می گذارد، کار تیمی نه تنها به خرد تجاری بلکه به خرد فلسفی نیز نیاز دارد. فشار قوی برای تنظیم و پیاده سازی پیشرفت اپل با دقت عمیق و مسئولیت پذیری در قبال تأثیر این شرکت بر جامعه تقریباً غیرقابل تصور است. با این حال، تیم این کار را با دلسوزی و انضباط انجام می دهد و برای تجدید روحیه به طبیعت روی می آورد. در تابستان می توان آن را در حال پیاده روی در پارک های ملی یافت.

پس از بیش از یک دهه خدمت، این تیم نه تنها جایگاهی را به عنوان یکی از شناخته شده ترین رهبران جهان به دست آورده است، بلکه به عنوان نمونه ای از رهبری اخلاقی، تخیل فناوری، مراقبت از محیط زیست و انسان دوستانه است. طبق یکی از سخنرانی های معروف تئودور روزولت: تیم سخت کار می کند، بسیار شجاع است و خود را صرف یک هدف بزرگ می کند.

تیم کوک یکی از تاثیرگذارترین افراد جهان به انتخاب مجله تایم است

تیم کوک یکی از تاثیرگذارترین افراد جهان است که توسط مجله تایم انتخاب شده است

از دیگر موارد برجسته در لیست 100 TIME امسال می توان به سیمو لئو، زوئی کراویتز، میشل یئو، زندایا، آماندا سایفرید، اپرا وینفری، مری جی. بلیج و کوئینتا برانسون شما می توانید لیست کامل را مشاهده کنید وب سایت تایم دیدن