منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تکنسین سیاتل بازی کارتی “Let’s Get Real Bro” را ایجاد می کند تا در یک گفتگوی واقعی در مورد سلامت روان مردان شرکت کند.

تکنسین سیاتل بازی کارتی “Let’s Get Real Bro” را ایجاد می کند تا در یک گفتگوی واقعی در مورد سلامت روان مردان شرکت کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تکنسین سیاتل بازی کارتی "Let's Get Real Bro" را ایجاد می کند تا در یک گفتگوی واقعی در مورد سلامت روان مردان شرکت کند.

تکنسین سیاتل بازی کارتی "Let's Get Real Bro" را ایجاد می کند تا در یک گفتگوی واقعی در مورد سلامت روان مردان شرکت کند.
بازی ورق “بیا یک برادر واقعی شویم”. (برو یک عکس واقعی بگیریم)

وستون کارنس در مورد یک مسابقه خوب صحبت می کند. یا به طور دقیق تر، بازی جدید او خوب است که در مورد آن صحبت کنیم.

کارنز خالق “Let’s Get Real Bro” است، یک بازی کارت مکالمه با هدف پسرانی که می خواهند گفتگوهای واقعی در مورد سلامت روان، احساسات، مردانگی و موارد دیگر را کشف کنند. وب سایت ایجاد شده توسط کارنس قول می دهد که “کارت های ضد بشریت” با درمانگر شما ملاقات می کند.

کارنز یک کارمند فنی در سیاتل با تجربه در طراحی محصول است که به نظر می رسد دهه 90 را در اکثر دوران بزرگسالی خود در عرشه کارت های خود در نظر گرفته است. او شرکت خود را در آگوست گذشته راه اندازی کرد و بازی را در دسامبر آغاز کرد.

تکنسین سیاتل بازی کارتی "Let's Get Real Bro" را ایجاد می کند تا در یک گفتگوی واقعی در مورد سلامت روان مردان شرکت کند.
وستون کارنس. (برو یک عکس واقعی بگیریم)

“این بسیاری از چیزهایی است که من در زندگی خود پرورش داده ام. کارنز گفت: این یک تکامل است. “من همیشه به دنبال مکالمه های آسیب پذیرتر و بازتر نبوده ام. وقتی جوانتر بودم از محل ناآرامی اجتماعی بزرگی آمدم.»

با بزرگتر شدن، کارنز در گفتگوهای عمیق تر، گروه درمانی و سلامت روان خود ارزش پیدا کرد. هدف این بازی پسران است زیرا مردان از دور هم جمع شدن و بررسی عمیق تر با مردان دیگر خجالت می کشند.

کارنز با دست زدن به مهارت‌های تجربه مصرف‌کننده‌اش، به سؤالات خودش پاسخ داد و در نهایت بیایید یک برادر واقعی شویم: چه کسی به این نیاز دارد؟ چگونه می تواند در دسترس تر باشد؟ چگونه به آن احساس سرگرمی می دهید؟

سرگرمی با نام و برند شروع می شود و در موضوعات و مسائل بازی بافته می شود. در بازی، فروشنده یک کارت را انتخاب می کند و یک سوال را می خواند و بازیکنان پاسخ خود را یادداشت می کنند. پرسش‌کننده‌ها پاسخ دلخواه را انتخاب می‌کنند، اما واقعاً برنده شدن نیست.

طنز برای کارنس مهم است. به جای اینکه از پسرها سوالی بپرسید “از چه چیزی در خودت بدت میاد؟”

سه سطح کارت / مکالمه در بازی وجود دارد: “نوعی واقعی”، “بسیار واقعی” و “فوق العاده واقعی”. هدف این است که به افرادی که بازی را انجام می دهند اجازه دهیم تا سطح “خوب، برای من خوب است” کالیبره شوند.

کارنز گفت: «بیشتر مردم نمی‌خواهند بنشینند و واقعاً وارد تراکم زندگی شوند، شما باید آن را متعادل کنید.

تکنسین سیاتل بازی کارتی "Let's Get Real Bro" را ایجاد می کند تا در یک گفتگوی واقعی در مورد سلامت روان مردان شرکت کند.
(برو یک عکس واقعی بگیریم)

عرشه همچنین حاوی «کارت‌های فشاری» مانند «عمیق‌تر کن، رفیق»، «دوستت دارم، مرد» و «احساست می‌کنم، برادر»، برای تحریک تعامل بازیکن.

بازیکنانی که برای سطح چهار آماده هستند در صورت تمایل می توانند به درمان واقعی روی آورند. کارنس با BetterHelp، یک شرکت مشاوره آنلاین، قرارداد حمایت مالی دارد و هر بازی با کارتی همراه است که می‌توان از آن برای یک ماه درمان رایگان استفاده کرد. همچنین 1 دلار از فروش هر بازی به قیمت 29 دلار برای سلامت روان مردان می دهد.

کارنز در حالی که به تنهایی، از طریق بازاریابی و تبلیغات، زیر و بم ساختن یک برند را یاد می‌گرفت، زمان خوبی را برای یافتن جایگاه خود در رسانه‌های اجتماعی سپری کرد. او در اینستاگرام، جلسات مینی بازی را با دوستان و دیگر مردان سرشناس انجام می دهد و سؤالاتی می پرسد که منجر به گفتگوهای آموزنده می شود.

این پست را در اینستاگرام ببینید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط Lets Get Real Bro (@lgrbro)

در مورد احساسات و مردانگی و آنچه که یک مرد انجام می دهد بحث کنید واقعی یکی می تواند راه خوبی برای قرار گرفتن در لیست نظارت برای بیدار شدن در چشم انداز شلوغ سیاسی و فرهنگی امروز باشد. کارنز در برخی محافل خواهان افزایش تعریف ماچیسمو پس از ترامپ بود، اما از «واقعی شدن» و کمک به مردم از همه نوع ابایی نداشت.

او معتقد است که برندش می تواند از طریق شوخ طبعی و صداقت به طیف وسیع تری از مردم دست یابد و در ابتدا مخاطب را جذب کند.

“Let’s Get Real Bro” در اولین اجرای 1500 بازی فروخته شد و 5000 بازی دیگر به تازگی وارد شده و این هفته ارسال شده است. کارنز امیدوار است با جذب یک شرکت فناوری یا تعدادی که ممکن است بخواهند بازی را به کارمندان اهدا کنند، فروش بسیار بیشتری داشته باشد، به خصوص در ماه بهداشت روان مردان در نوامبر.

رشد بازی و برند به روش‌های واضحی اتفاق می‌افتد، مانند بسته‌های توسعه کارت مضمون و به روش‌هایی که نیاز به مراقبت دارند، مانند ساختمان در حال انجام انجمن Let’s Get Real Bro، گروه‌های پشتیبانی آنلاین یا دوره‌ها.

کارنز همچنین در حال ایجاد یک برنامه iOS است تا بازیکنان بتوانند در حال حرکت و بدون عرشه به بازی دسترسی داشته باشند.

در کمال تعجب، کارنز یک دیوانه بزرگ بازی نیست. او گفت اگر چیزی برای مدت طولانی یاد شود علاقه اش را از دست می دهد. اما “Let’s Get Real Bro” زندگی گذشته را با کارت لمس می کند – او هفت سال به طور حرفه ای پوکر آنلاین بازی کرد.

«این عجیب است که چگونه کارت‌ها در حال چرخش کامل هستند. اما بسیار متفاوت است، “او توضیح داد که از آن بیشتر به عنوان یک ابزار استفاده کرده است تا یک بازی. “هدف از این بازی کمی بیشتر احساسات محور است، تا کمی از سرمان بیرون بیاییم و فقط ارتباط برقرار کنیم.”