• خانه
  • اخبار
  • توییتر رسما از انتشار قابلیت ویرایش پست خبر داد

توییتر رسما از انتشار قابلیت ویرایش پست خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر رسما از انتشار قابلیت ویرایش پست خبر داد

پیش از این، توییتر از امکان ویرایش پست ها برای در دسترس قرار دادن آنها برای عموم خبر داده بود. این پلتفرم اکنون به طور رسمی اعلام کرده است که این ویژگی عمومی خواهد شد. به نظر می رسد توییتر از سال گذشته بر روی این ویژگی تمرکز کرده است و ربطی به نظرسنجی ایلان ماسک ندارد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، توییتی که اخیرا در اکانت رسمی این پلتفرم منتشر شد، از آزمایش قابلیت ویرایش پست ها برای کاربران توییتر بلو خبر داد. در این قابلیت، کاربران می توانند بدون حذف پست و از دست دادن پاسخ، در توییت های خود اشتباه کنند.

جی سالیوان، معاون توسعه محصول در توییتر، در مجموعه‌ای از توییت‌ها، گفت که توانایی ویرایش پست‌ها یکی از ویژگی‌های مورد توجه در سال‌های اخیر است، به همین دلیل است که توییتر سال گذشته سعی کرد آن را با خیال راحت پیاده‌سازی کند. از سوی دیگر، امکان سوء استفاده از این ویژگی بدون محدودیت زمانی و شفافیت در مورد تغییرات محتوا به اشتباه وجود داشت. به همین دلیل تلاش شده تا این کارکرد در ارتباط با یکپارچگی گفتمان عمومی باشد.

البته مدیر عامل سابق توییتر نظر مثبتی در مورد این ویژگی نداشت. او از اضافه شدن این قابلیت در سال ۲۰۱۸ ابراز نگرانی کرد و حتی اعلام کرد که این قابلیت هرگز به پلتفرم توییتر نخواهد آمد. اما مدیر عامل جدید توییتر در اول آوریل اعلام کرد که روی دکمه ویرایش کار می کند. ایلان ماسک در چند روز گذشته پس از خرید سهام در توییتر از کاربران خواست تا در مورد اضافه شدن قابلیت ویرایش توییت ها نظر بدهند که طی آن حدود ۷۳ درصد از کاربران نظر مثبت داشتند.