• خانه
  • اخبار
  • توییتر در حال بررسی پیشنهاد خود برای خرید ثروتمندترین مرد جهان است

توییتر در حال بررسی پیشنهاد خود برای خرید ثروتمندترین مرد جهان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر در حال بررسی پیشنهاد خود برای خرید ثروتمندترین مرد جهان است

پیش از این، ایلان ماسک ادعا کرده بود که سهام توییتر را به ارزش 43 میلیارد دلار خریداری کرده است. وی همچنین سرمایه لازم برای خرید را در مدت کوتاهی جمع آوری کرد. گزارش های اخیر حاکی از آن است که توییتر قصد بررسی و مذاکره با ایلان ماسک را دارد.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا و به نقل از وال استریت ژورنال، توییتر در حال بررسی پیشنهاد ثروتمندترین مرد جهان است که از آغاز مذاکره با ماسک نیز خبر داده است. علیرغم امکان مذاکره بر سر معامله، هنوز موانع پیچیده ای برای خرید تمام سهام در توییتر برای ایلان ماسک وجود دارد.

البته این شبکه اجتماعی درباره این موضوع اظهار نظری نکرده و هیچکس از جزئیات گفتگوها اطلاعی ندارد. اما پیشنهاد اولیه ماسک برای خرید تمام سهام در توییتر با واکنش جامع و جامع توییتر مواجه شد و احتمالاً در آینده گفتگوهای آنها با جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط یک منبع فعال در رویترز، این بررسی احتمالا شامل تحقیقاتی در مورد نظارت فعال علیه ماسک توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می شود. از سوی دیگر، چنین تحقیقاتی می تواند مذاکرات بین طرفین را مختل کند. توییتر احتمالا در سه ماهه اول سال 2022 نتایج نظرسنجی را منتشر خواهد کرد در هر صورت احتمال رد این پیشنهاد از سوی این شبکه اجتماعی زیاد است.