• خانه
  • اخبار
  • توییتر با خرید OpenBack سعی در بهبود وضعیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی دارد

توییتر با خرید OpenBack سعی در بهبود وضعیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر با خرید OpenBack سعی در بهبود وضعیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی دارد

توییتر یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در جهان است. روزانه میلیون ها نوتیفیکیشن برای کاربران این شبکه اجتماعی در سراسر جهان ارسال می شود، اما در برخی موارد کاربران از نامناسب بودن این اعلان ها انتقاد کرده اند. اکنون می بینیم که چگونه توییتر با خرید یک شرکت تخصصی سعی در بهبود وضعیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی دارد. اس ترنجی با من باش.

توییتر با خرید و استخدام یک شرکت دیگر در تلاش است تا وضعیت تبلیغات را بهبود بخشد

همانطور که می دانید، پوش نوتیفیکیشن ها و انواع اعلان ها برای اپلیکیشن ها به طور کلی، به خصوص شبکه های اجتماعی، بسیار مهم هستند و همه ما می دانیم که وقتی توییتر به طور تصادفی یک توییت شخصی را به شما اطلاع می دهد، در حالی که در واقع کار شما نیست، چقدر آزار دهنده است.

Android Headlines اخیرا اعلام کرده است که این شرکت در حال ایجاد تغییرات قابل توجهی برای بهبود تجربه تبلیغاتی خود است. اما به جای استخدام یک تیم (یا هر کاری که رسانه های اجتماعی در این مورد انجام می دهند)، توییتر یک شرکت کامل را برای انجام این کار خرید.

توییتر در تلاش است تا وضعیت تبلیغات را بهبود بخشد

خوب، صادقانه بگوییم، برای شرکت بزرگی مانند توییتر غیرعادی نیست که یک شرکت کوچکتر را برای بهبود بخشی از تجربه کاربری خود بخرد. در این مورد، توییتر شرکتی به نام OpenBack را خریداری کرد و به نظر می رسد که این شرکت تجارت خود را برای کمک به ارائه اعلان های مرتبط تر به کاربران توییتر آغاز کرده است.

قابل درک است که توییتر می‌خواهد مطمئن شود که اعلان‌های مناسب را در زمان مناسب دریافت می‌کنید و همچنین به حریم خصوصی کاربر اولویت می‌دهد. این خبر در توییتی توسط جی سالیوان، رئیس بخش محصولات مصرفی توییتر اعلام شد. جدا از اینکه این سایت محبوب رسانه اجتماعی می خواهد تبلیغات مرتبط و جذابی را به شما ارائه دهد، نکته مهمی در مورد خرید OpenBack فاش نکرد. هنوز دقیقاً مشخص نیست که این خرید چگونه به بهبود تجربه کاربری هنگام دریافت نوتیفیکیشن ها در توییتر کمک می کند و باید منتظر ماند و دید که نتیجه چه خواهد بود.

OpenBack و وظایف و تجربه آن را بشناسید

ممکن است فکر کنید که توییتر فقط یک شرکت را خریداری کرده است، اما آن شرکت در واقع چه کاری انجام می دهد؟ به نظر می رسد OpenBack برنامه ای است که محاسبات را بر روی دستگاه مالک واقعی انجام می دهد، نه سرور آنلاین. به طور کلی، این یک راه شخصی تر و مطمئن تر برای مقابله با چنین عملیاتی است.

توییتر در تلاش است تا وضعیت تبلیغات را بهبود بخشد

با این حال، توییتر همچنین دارای مشکلات اعلانات فوری تری است، مانند بی ربط بودن یا حواس پرتی. از آنجایی که اعلان‌های توییتر به‌جای اینکه شما را تشویق به بازگشت به برنامه کنند، اغلب نابجا به نظر می‌رسند، بسیاری از کاربران را مجبور می‌کند از سیستم خارج شوند و ببندند، یا برای مدتی مکث کنند و سپس تصمیم بگیرند که آن‌ها را خاموش کنند. آهسته بدیهی است که توییتر نمی‌خواهد این مشکل کاربران خود را آزار دهد، زیرا اعلان‌ها معمولا راهی برای برگرداندن برنامه شما به مسیر اصلی و باز کردن آن و دیدن آنچه در جریان است است.

مطابق با PhoneArenaاین یک راز باقی مانده است که چگونه قدرت محاسباتی OpenBack دستگاه از نظر اعلان‌های توییتر بهبود می‌یابد. یکی از حدس و گمان هایی که Android Headlines افشا می کند این است که فناوری پشت صحنه OpenBack می تواند از فیلتر دستگاه برای نگهداری اعلان ها استفاده کند، البته تا زمانی که راه درست دریافت آنها بر اساس زمان استفاده از برنامه باشد.

ایلان ماسک بزرگترین سهامدار توییتر شد. افزایش ۲۵ درصدی ارزش توییتر

اما همانطور که قبلا ذکر شد، هنوز راه درازی برای مشاهده تاثیر این خرید بر نحوه ارائه تبلیغات توییتر باقی مانده است. امیدواریم این برنامه بتواند کنترل بیشتری بر روی اعلان‌های فشاری که می‌خواهید از برنامه ببینید، به شما بدهد. ارزش این معامله علنی نشده است، بنابراین مشخص نیست توییتر چقدر برای OpenBack پرداخت کرده است، اما ممکن است ده ها میلیون دلار باشد.

توییتر سخت در تلاش است تا تجربه کاربری را بهبود بخشد. اما فقط اعلان‌های توییتر نیستند که باید بهبود یابند. این شرکت اخیرا یک روش سرگرم کننده برای ایجاد گیف در iOS و همچنین راهی برای جستجوی تمام پیام های فوری شما برای یافتن مکالمه مورد نظر خود معرفی کرده است.