• خانه
  • اخبار
  • توییتر از شرکت فناوری Halo Privacy در منطقه سیاتل احضار می کند تا به دنبال اطلاعات جدید در مورد اختلافات ایلان ماسک باشد.

توییتر از شرکت فناوری Halo Privacy در منطقه سیاتل احضار می کند تا به دنبال اطلاعات جدید در مورد اختلافات ایلان ماسک باشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر از شرکت فناوری Halo Privacy در منطقه سیاتل احضار می کند تا به دنبال اطلاعات جدید در مورد اختلافات ایلان ماسک باشد.

توییتر از شرکت فناوری Halo Privacy در منطقه سیاتل احضار می کند تا به دنبال اطلاعات جدید در مورد اختلافات ایلان ماسک باشد.
توییتر به دنبال اطلاعاتی از Halo Privacy Inc است، از جمله هرگونه توافقی که ممکن است با ایلان ماسک داشته باشد یا تجزیه و تحلیلی که شرکت منطقه سیاتل روی ربات‌های توییتر و حساب‌های جعلی انجام داده است. (عکس فایل brooztechnology/Alan Boyle)

وکلای توییتر این هفته احضاریه ای را برای شرکت Halo Privacy صادر کردند. از Lynnwood، واشنگتن، به دنبال اسناد و اطلاعات در شکایت شرکت رسانه های اجتماعی علیه ایلان ماسک به دلیل تلاش او برای فسخ قرارداد خرید 44 میلیارد دلاری آنها است.

احضاریه و شواهد مربوط به آن، که توسط brooztechnology از سوابق عمومی در دادگاه عالی کینگ کانتی در سیاتل به دست آمده است، پیام‌ها و سایر سوابق را از Halo Privacy جستجو می‌کند – که عمدتاً بر روی موضوع ربات‌ها، هرزنامه‌ها یا حساب‌های جعلی توییتر، از جمله هرگونه تجزیه و تحلیل مرتبط از شرکت تمرکز دارد. در منطقه سیاتل

ماسک افشاگری‌های توییتر در مورد ربات‌ها و حساب‌های جعلی را به عنوان بخشی از تلاش خود برای لغو قراردادش برای خرید شرکت مستقر در سانفرانسیسکو به چالش کشیده است.

در میان درخواست‌های دیگر، احضاریه توییتر به Halo Privacy به دنبال اسناد و اطلاعات در مورد هرگونه توافق، تعهد یا ترتیب بین شرکت و ماسک، مشاوران یا متخصصان داده است.

Halo Privacy که در سال 2015 تأسیس شد، به نظر نمی‌رسد که پیش از این به طور علنی با ماسک یا اختلافات توییتری او مرتبط شده باشد. نمایندگان Halo Privacy به درخواست‌های brooztechnology برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

وب‌سایت این شرکت می‌گوید که «راه‌حلی عالی برای حفظ حریم خصوصی مناسب برای C-Suite، هیئت‌مدیره، دفاتر خانوادگی و دارایی خالص فوق‌العاده» با «خدمات و فناوری دارای رتبه پلاتین برای باهوش‌ترین و خواستارترین مشتریان حفظ حریم خصوصی» ارائه می‌کند. همچنین یک دستگاه مبتنی بر لینوکس برای همکاری خصوصی و پیام رسانی ارائه می دهد.

“رازهای شما مخفی نگه داشته می شوند” شعار شرکتی است که توسط کوین کلی، مدیر عامل Halo Privacy در پروفایل لینکدین خود ارائه شده است.

تشکیل پرونده سیاتل در بحبوحه انبوهی از فعالیت ها در مناقشه بزرگتر این هفته، از جمله شکایت یک افشاگر توسط پیتر زاتکو، رئیس سابق امنیت توییتر که می تواند به سود ماسک باشد، صورت می گیرد. و احکام قاضی کاتلین مک کورمیک در دلاور که تا حد زیادی درخواست‌های کشف ماسک را رد کرد، از جمله برخی از درخواست‌هایی که قاضی آن را «بسیار گسترده» خواند.

دادگاه برای 17 اکتبر در دادگاه دلاور برنامه ریزی شده است. احضاریه به Halo Privacy در دادگاه عالی King County در ارتباط با پرونده Delaware صادر شد.

بخش‌هایی از این احضاریه به ادعاهای خاص ماسک پاسخ نمی‌دهد – جستجوی هرگونه اسناد، ارتباطات یا مواد حمایتی در اختیار Halo Privacy در رابطه با توییت‌های موسس اسپیس ایکس و تسلا، مانند این.

این احضاریه همچنین شش مقاله خبری را فهرست می‌کند که به دنبال مطالب مرتبط با هرگونه ارتباط با رسانه‌ها، نمایندگان، وب‌سایت‌ها یا پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با آن مقاله یا سایر مقالات است.

  • آیا واقعاً هرزنامه ها کمتر از 5 درصد از کاربران توییتر را تشکیل می دهند؟ ایلان ماسک می خواهد بداند – رویترز، 13 مه
  • بلومبرگ، 16 مه، ماسک می‌گوید قرارداد با قیمت پایین‌تر توییتر دور از ذهن نیست
  • ایلان ماسک می گوید معامله توییتر بدون شفافیت در مورد حساب های جعلی نمی تواند پیش برود – وال استریت ژورنال، 17 مه
  • انحصاری: تهدیدات معامله توئیتر ماسک، بودجه جدیدی را به یخ زد – رویترز 7 ژوئن
  • مصاحبه کامل ایلان ماسک – بلومبرگ، 21 ژوئن
  • معامله ایلان ماسک برای خرید توییتر در خطر است – واشنگتن پست، 7 ژوئیه

به طور مشابه، احضاریه به دنبال هرگونه اطلاعات یا ارتباطی است که در اختیار Halo Privacy قرار دارد توییت از 17 میاز شرکت فناوری سیابرا مستقر در تل آویو، به ماسک گفت که معتقد است 13.7 درصد از حساب های توییتر جعلی هستند.

متن کامل احضاریه و مدارک مربوطه را اینجا یا در زیر بخوانید.

توییتر در مقابل ماسک – احضاریه حریم خصوصی Halo – دادگاه عالی شهرستان کینگ توسط brooztechnology در Scribd