• خانه
  • اخبار
  • توییتر احتمالاً برای شرکت ها و دولت ها پول درآورد

توییتر احتمالاً برای شرکت ها و دولت ها پول درآورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر احتمالاً برای شرکت ها و دولت ها پول درآورد

به گفته ایلان ماسک، کاربران عادی همیشه می توانند به صورت رایگان از توییتر استفاده کنند. اما این شبکه اجتماعی با هزینه ای برای شرکت ها و دولت ها همراه خواهد بود.

به گزارش سرویس خبر و فناوری تکنا، مالک جدید توییتر به زودی کار خود را با ایده های جدید برای آینده این شبکه اجتماعی آغاز می کند. یکی از مهم ترین پیشنهادهای ایلان ماسک برای توییتر، دریافت پول از شرکت ها و دولت هاست. وی در توییت اخیر خود گفت: این شبکه اجتماعی برای همیشه برای کاربران عادی رایگان است اما کاربران تجاری یا دولتی می توانند هزینه کمی برای آن بپردازند.

به نظر بسیار محتمل به نظر می رسد که ایلان ماسک در توییتر برای چنین کاربرانی پول پرداخت کند. او پس از خرید، مواردی مانند کاهش هزینه ها و افزایش درآمد و همچنین عدم اتکای توییتر به تبلیغات را برجسته کرد. در گزارش قبلی رویترز، ایلان ماسک در گفت‌وگو با مقامات بانکی نیز گفت نقل‌قول یا جاسازی توییت‌ها در رسانه‌ها می‌تواند درآمدزایی داشته باشد.

با توجه به ایده های ایلان ماسک و همچنین تمایل افراد به استفاده از توییتر، امکان کسب درآمد از این سرویس ها وجود دارد. دریافت پول از حساب های تجاری و دولتی آسان تر از رسانه ها است. اما اجرای این سیستم مشکلات خود را خواهد داشت. به عنوان مثال، چه شرکت هایی باید پرداخت کنند تا شرکت های بزرگ معمولاً به اندازه شرکت های کوچک پرداخت نکنند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. او قبلاً درباره آزادی بیان، تبدیل توییتر به یک شرکت خصوصی، تغییر مدیران عامل و اخراج‌ها و باز کردن الگوریتم‌ها در توییتر صحبت کرده است.