• خانه
  • اخبار
  • تومو، استارت آپ فین تک “پی پال برای صنعت وام مسکن”، 40 میلیون دلار با برآورد 640 میلیون دلار دریافت می کند.

تومو، استارت آپ فین تک “پی پال برای صنعت وام مسکن”، 40 میلیون دلار با برآورد 640 میلیون دلار دریافت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تومو، استارت آپ فین تک "پی پال برای صنعت وام مسکن"، 40 میلیون دلار با برآورد 640 میلیون دلار دریافت می کند.

تومو، استارت آپ فین تک "پی پال برای صنعت وام مسکن"، 40 میلیون دلار با برآورد 640 میلیون دلار دریافت می کند.
کری آرمسترانگ (سمت چپ) و گرگ شوارتز، مدیران سابق Zillow، از بنیانگذاران تومو، یک استارت آپ فین تک در صنعت املاک و مستغلات هستند. (عکس از تومو)

تومو، استارت آپی که توسط مدیران سابق Zillow برای سرعت بخشیدن به فرآیند تایید وام مسکن تأسیس شده بود، یک دور سری A با ارزش 40 میلیون دلار با ارزش 640 میلیون دلار جمع آوری کرد که ارزش شرکت را از سال گذشته دو برابر کرد. سال دور اولیه 70 دلاری را افزایش داد. میلیون.

تومو که در اکتبر 2020 توسط گرگ شوارتز و کری آرمسترانگ تاسیس شد، هدفش این است که یک “پی پال برای صنعت وام مسکن” باشد، که هم تاییدیه های پیش تایید شده و هم تایید شده را ارائه می دهد که نیازی به “برنامه وام ثابت” ندارند و می توانند در سه مورد تکمیل شوند. ساعت ها.

ایده این است که از داده‌ها و نرم‌افزار برای سرعت بخشیدن به فرآیند خرید و کمک به خریداران در رقابت با سایر پیشنهادها در بازار داغ املاک و مستغلات استفاده شود که باعث ایجاد جنگ‌های پیشنهادی شدید برای مسکن شده است.

تومو اکنون نزدیک به یک سوم بازار ایالات متحده را پوشش می دهد که اخیراً در میشیگان و اوهایو راه اندازی شده است.

شوارتز 13 سال را در Zillow گذراند و به شرکت مستقر در سیاتل کمک کرد تا به یک غول پایگاه داده املاک تبدیل شود. او عناوینی از جمله معاون فروش، مدیر ارشد درآمد، مدیر ارشد بازرگانی و اخیراً رئیس رسانه و بازار را که در ژانویه 2020 ترک کرد، داشت.

آرمسترانگ در سال 2013 به Zillow ملحق شد و همچنین چندین نقش رهبری از جمله مدیر مدیریت محصول، رئیس توسعه شرکت و معاون بازرگانی Premier Agent را با مبلغی نزدیک به 1 میلیارد دلار داشت. او قبلاً برای گروه مشاوره بوستون و فورستر کار می کرد. آرمسترانگ مدیر ارشد درآمد تومو است.

تومو 150 کارمند در دفاتر سیاتل، آستین و استمفورد، کانکتیکات دارد.

SVB Capital دایره را رهبری می کند. Ribbit Capital، NFX، Zigg Capital، Parker89 و Telesoft Partners شرکت کردند.