منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تولید Foxconan با اعلام مجدد قرنطینه جهانی در شنژن چین متوقف شد.

تولید Foxconan با اعلام مجدد قرنطینه جهانی در شنژن چین متوقف شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تولید Foxconan با اعلام مجدد قرنطینه جهانی در شنژن چین متوقف شد.

فاکسکان و سایر تولیدکنندگان پس از اعلام مجدد قرنطینه جهانی به دلیل افزایش موارد COVID-19، تولید خود را در مرکز فناوری شنژن چین متوقف کردند. کسب‌وکارهای این منطقه اخیراً به دلیل خدمات غیرضروری بسته شده‌اند و در پی گزارش‌هایی مبنی بر 60 مورد عفونت جدید در روز یکشنبه، همه آنها در شهر شنژن، شهری با 17 میلیون نفر، برای COVID-19 آزمایش خواهند شد.

توقف تولید فاکسکان

فاکسکان بزرگترین تولید کننده الکترونیک قراردادی و مهم ترین تامین کننده شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ است. بسیاری از غول های فناوری چینی مانند هواوی، تنسنت و اوپو نیز در شنژن چین، نزدیک هنگ کنگ مستقر هستند. حالا بذار گزارش بدم نیکیفاکسکان می گوید تولید در کارخانه های Longhua و Guanlan تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.

شنژن دومین مرکز بزرگ تولیدی فاکسکان در چین پس از ژنگژو، استان هنان، بزرگترین مرکز تولید آیفون در جهان است. بیشتر کارهای مهندسی، نمونه سازی اولیه و تحقیق و توسعه در پردیس های شنژن انجام می شود.

قرنطینه در راه است زیرا زنجیره تامین جهانی همچنان با کمبود مداوم تراشه و همچنین اختلالات در اوکراین دست و پنجه نرم می کند.

توقف تولید فاکسکان

توقف تولید فاکسکان

چین به اتخاذ رویکردی قاطع برای مهار گسترش کووید-19 ادامه می دهد. از زمان شیوع این بیماری در مجموع 4636 مورد فوت و 115566 مورد تایید شده ثبت شده است. شانگهای، پرجمعیت ترین شهر چین و خانه سازنده تراشه SMIC، امروز محدودیت های جدیدی را اعمال می کند. اتوبوس های سایر استان ها متوقف می شوند و کسانی که قصد خروج یا ورود به شهر را دارند نیاز به آزمایش PCR منفی خواهند داشت.

چین روز یکشنبه بیش از 1800 مورد ابتلای محلی به ویروس کرونا را در سراسر کشور گزارش کرد که بیش از 1400 مورد در جیلین، یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی این کشور، گزارش شده است. همچنین 60 مورد در شنژن و 64 مورد در شانگهای وجود دارد، در حالی که هنگ کنگ هنوز بیش از 30000 نفر در روز دارد.

نظر شما در مورد اعلام مجدد قرنطینه جهانی در اکثر شهرهای چین و توقف تولید محصولات فاکسکان تا سفارش بعدی در این کشور چیست؟