• خانه
  • اخبار
  • تولید قلم Galaxy Z Fold 4 توسط سامسونگ آغاز شد

تولید قلم Galaxy Z Fold 4 توسط سامسونگ آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تولید قلم Galaxy Z Fold 4 توسط سامسونگ آغاز شد

بدون شک Galaxy Z Fold 4 مورد انتظارترین گوشی هوشمند تاشو برای طرفداران این دسته از طراحی های نوآورانه است. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد در نسل بعدی سنگ تمام بگذارد و محصولی فوق العاده عالی عرضه کند. بنابراین گزارش، طبق اخبار دریافتی، تولید قلم Galaxy Z Fold 4 توسط سامسونگ آغاز شد. اس ترنجی با من باش.

تولید قلم Galaxy Z Fold 4 آغاز شد. امکان تجهیز این دستگاه به جا خودکار

گلکسی اس 21 اولترا سال گذشته اولین گوشی سامسونگ بدون درگاه قلم بود که از قلم S نیز پشتیبانی می کرد و این ویژگی در ماه آگوست معرفی شد. گلکسی زد فولد 3 او هم راهش را پیدا کرد. طبیعی است که انتظار داشته باشیم Galaxy Z Fold 4 آینده سامسونگ از قلم نیز پشتیبانی کند. این افشاگر اکنون اطلاعات مهمی در این زمینه ارائه کرده است.

افشاگر موکول شارما که از حساب توییتر @stufflistings خود استفاده می‌کند، اخیراً گفته است که سامسونگ تولید گلکسی Z4 Fold S را در چندین کشور اروپایی و آسیایی آغاز کرده است. این اطلاعات در جزئیات چندان دقیق و کامل نیستند، بنابراین نمی توان گفت که این قلم چه پیشرفت هایی را در مقایسه با S Pen Fold Edition و S Pen Pro سال گذشته ارائه می دهد.

برخلاف S21 Ultra و Galaxy Z Fold 3، گلکسی اس 22 اولترا یک پورت قلم وجود دارد و شایعات حاکی از آن است که Galaxy Z Fold 4 دارای یک درگاه داخلی برای نگه داشتن قلم نیز می باشد که استفاده از آن را بسیار آسان می کند و اکنون به جای نگه داشتن قلم بین لوازم جانبی یا قاب مخصوص مانند Samsung Flip پوشش، فقط قلم را در شکاف خود قرار دهید.

تولید قلم Galaxy Z Fold 4

مطابق با PhoneArenaتاکنون متوجه شده ایم که گلکسی زد فولد 4 دارای یک اسلات ذخیره قلم خواهد بود. لازم به ذکر است که هر دو نیمه Galaxy Z Fold 3 باریکتر از Galaxy S22 Ultra هستند و از آنجایی که قلم S تقریباً به اندازه خود گوشی ضخیم است، سامسونگ احتمالاً مجبور است Galaxy Z Fold 4 را کمی ضخیم تر کند. فضایی را برای قلم آزاد کنید.

این برای سامسونگ کمی دشوار خواهد بود، زیرا Galaxy Z Fold 3 در حال حاضر یک دستگاه بسیار ضخیم است. در غیر این صورت، این شرکت می تواند ظرفیت باتری را کاهش دهد که طبق شایعات، چنین فرصت هایی حداقل تا کنون گزارش نشده است و سامسونگ نیز تلاشی برای قرار دادن چنین قلم S Pen در درگاه ویژه این دستگاه ندارد.

سامسونگ گلکسی زد 4 فولد با یک اسلات ویژه برای قلم اس ارائه می شود

دوربین گلکسی زد فولد 4 با پیشرفت چشمگیری همراه خواهد بود

همچنین گفته می شود که گلکسی زد 4 فولدر 4 بسیار باریکتر از گلکسی زد فولد 3 است که طراحی جدیدی با یک لولا دارد. گزارشی از نوامبر 2021 بیان می‌کند که این گوشی ممکن است اسلاتی برای قلم S ارائه نکند، بنابراین باید منتظر ماند و دید که اوضاع چگونه پیش می‌رود. در مرحله بعد، انتظار می رود Z Fold 4 نسبت به مدل قبلی خود بادوام تر و بادوام تر باشد و حسگر اثر انگشت فیزیکی را نیز حفظ کند.

این احتمالاً اولین دستگاه سامسونگ با دوربین پیشرو خواهد بود. دوربین اصلی این دستگاه با وضوح بسیار بالا و سنسور 10 مگاپیکسلی تله فوتو با بزرگنمایی سه برابر برای افزایش دامنه جزئیات همراه خواهد بود. این می تواند آن را به یکی از بهترین گوشی های دوربین 2022 تبدیل کند. ظاهراً این گوشی از اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس نیز استفاده می کند و ممکن است قیمتی کمتر از گلکسی زد فولد 3 داشته باشد که حدود 1800 دلار است.