• خانه
  • اخبار
  • تولید سه کارخانه کلیدی اپل در چین به دلیل محدودیت های تاج متوقف شده است

تولید سه کارخانه کلیدی اپل در چین به دلیل محدودیت های تاج متوقف شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تولید سه کارخانه کلیدی اپل در چین به دلیل محدودیت های تاج متوقف شده است

سه فروشنده اصلی اپل به دلیل محدودیت های کرونا در شانگهای و کونشان چین بسته شده اند. با این حال، تولید تنها یکی از این کارخانه ها برای اپل بسیار حیاتی است و توقف تولید آن می تواند تاثیر بسزایی بر سهم بازار این شرکت داشته باشد.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، از ابتدای اپیدمی کرون، بسیاری از کشورها سعی کرده اند با کووید 19 به عنوان آنفولانزا زندگی کنند. اما در چین محدودیت های بسیار سخت تری وجود دارد.

به گزارش سی ان ان، شهر شانگهای چین به دلیل عود مجدد این بیماری در قرنطینه به سر می برد و اقدامات لازم با سرعت بیشتری از سوی حوزه پزشکی و ارتش در این شهر در حال انجام است. این قرنطینه ها ممکن است بر محصولات اپل تأثیر بگذارد. Pagatron که حدود 30 درصد از اجزای آیفون را تشکیل می دهد، تولید هر دو خط تولید خود را متوقف کرده است و به دلیل عدم وجود جایگزین، تأثیر عمیقی بر کاهش محصولات اپل خواهد داشت.

دیگر کارخانه های تعطیل شده این شرکت، کوانتا و کامپال، قطعات مک بوک و آیپد اپل را تولید می کنند، اما این دو شرکت بزرگ نیز باید قوانین دولتی را رعایت کرده و تولید را متوقف کنند. تعطیلی کارخانه ها به دلیل مدت نامحدود این محدودیت ها می تواند برای اپل نگران کننده باشد. بنابراین خط تولید جدید این شرکت هنوز در هند راه اندازی نشده است.