منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تولید اپل واچ سری 3 به دلیل عدم پشتیبانی از WatchOS 9 احتمالا متوقف خواهد شد

تولید اپل واچ سری 3 به دلیل عدم پشتیبانی از WatchOS 9 احتمالا متوقف خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تولید اپل واچ سری 3 به دلیل عدم پشتیبانی از WatchOS 9 احتمالا متوقف خواهد شد

ساعت های هوشمند اپل همیشه بسیار محبوب بوده اند. در سال های اخیر نه تنها از این محبوبیت کاسته نشده، بلکه با ارائه ویژگی های جدید و جذاب تر، حتی افزایش یافته است. این یک سنت رایج است که هر شرکتی پس از مدتی خطوط تولید محصولات قدیمی را متوقف می کند و آنها را روی تولید محصولات جدید متمرکز می کند. اکنون این اتفاق می افتد، یعنی تولید اپل واچ سری 3 متوقف شده است. اس ترنجی با من باش.

توقف تولید اپل واچ سری 3؛ یکی از محبوب ترین و خاطره انگیزترین محصولات اپل

پنج سال از زمان معرفی اپل واچ سری 3 با این صدای تقریبا قدیمی، به نظر می رسد که غول فناوری آمریکایی اپل بالاخره آماده است تا آن را از خط تولید ساعت های هوشمند خارج کند. اما چرا اپل می خواهد از شر اپل واچ سری 3 خلاص شود؟ با در نظر گرفتن همه چیز، هنوز شانس با این نوع محصول برای کسانی که قبلاً از سایر دستگاه های اپل استفاده می کنند وجود دارد. با این حال، آنها ممکن است کاملا مطمئن نباشند که آیا این محصول مورد علاقه آنها خواهد بود یا خیر.

بر اساس گزارشی که توسط مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، که معمولاً ایده خوبی از همه محصولات اپل دارد، اپل واچ سری 3 به تدریج حذف می شود زیرا اپل نمی تواند با به روز رسانی نرم افزار WatchOS 9 که قرار است اواخر سال جاری عرضه می شود، عمل کند. ظاهرا چیپست نسل سوم Apple Watch S3 بالاخره به محدودیت های خود رسیده است.

تولید اپل واچ سری 3 را متوقف کنید

حتی اگر هنوز نامشخص باشد، با توجه به اینکه چقدر از زمان عرضه این محصول می گذرد، این موضوع اصلاً تعجب آور نخواهد بود. مینگ چی کو در ادامه ادعا کرد این تراشه که اکنون کاملاً منسوخ شده است، قدرت پردازش نسخه جدید این سیستم عامل را ندارد.

برای نگاه دقیق تر باید گفت که اپل واچ سری 7 با تراشه S7 و مدل SE با تراشه S5 موجود است. این تحلیلگر پیش بینی می کند که اپل واچ سری 3 در سه ماهه سوم سال جاری به پایان چرخه عمر خود (EOL) می رسد و احتمالاً تاریخ انتشار این به روز رسانی را برای WOSDC که انتظار می رود WatchOS 9 در آن عرضه شود، اعلام خواهد کرد. اگرچه اطلاعاتی در مورد تاریخ این رویداد وجود ندارد.

مشخصات اپل واچ سری 7 در فایل رسمی این محصول منتشر شده است

در حالی که نسل سوم اپل واچ ممکن است کنار گذاشته شود، در اصل به این معنی است که باید انتظار داشته باشیم محصول دیگری جایگزین آن شود، احتمالا اپل واچ سری 4 این همان محصول است. مطابق با PhoneArenaهمانطور که افراد در iMore اشاره می کنند، این واقعیت که سری 3 قادر به ارائه WatchOS 9 نخواهد بود می تواند به این معنی باشد که ویژگی های جدید و هیجان انگیزی در این نسخه پنهان شده است که برای استفاده از آنها به سخت افزار قدرتمندتری نیاز دارد. نظر شما در مورد توقف تولید اپل واچ سری 3 چیست؟ آیا تصمیم اپل برای حذف اپل واچ سری 3 درست است؟ به نظر شما سال آینده باید شاهد حذف اپل واچ سری 4 از خط تولید اپل باشیم؟