• خانه
  • اخبار
  • تولید انبوه Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 آغاز شده است

تولید انبوه Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 آغاز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تولید انبوه Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 آغاز شده است

سامسونگ را باید پرچمدار محصولات صدفی دانست. این شرکت هر نسل محصولات تاشو بهتر و بهبود یافته ای ارائه می دهد. بر اساس اخبار و شایعات مختلف، تولید انبوه گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 آغاز شده است که در این راستا به نظر می رسد زمان زیادی تا معرفی این دو دستگاه باقی نمانده است. اس ترنجی با من باش.

تولید انبوه Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 آغاز شده است

به گزارش الک، تولید انبوه گوشی‌های هوشمند میانی جدید سامسونگ، گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 آغاز شده است. در این گزارش همچنین ادعا شده است که این شرکت بر روی تولید 10 میلیون دستگاه برای این سری از محصولات صدفی تمرکز خواهد کرد. همچنین گزارش هایی وجود دارد که سامسونگ الکترونیکس قطعات کافی برای تولید 10 میلیون گوشی هوشمند با پوسته را خواهد داشت. این رقم در سال گذشته بیش از 7.1 میلیون صدف فروخته شده است.

بین دو گوشی هوشمند صدفی، سامسونگ گلکسی فلیپ 4 حدود 70 درصد از تولید را به خود اختصاص خواهد داد. این بدان معناست که Samsung Galaxy Z Fold 4 نیز حدود 30 درصد از کل تولید این دو دستگاه تاشو را تشکیل می دهد. این مورد نسبتاً مشابه وضعیت است گلکسی زد فلیپ 3 سال گذشته با 4.6 میلیون دستگاه یا 65 درصد و گلکسی زد فولد 3 با 2.5 میلیون دستگاه یا 35٪ معادل.

تولید انبوه Galaxy Z Fold 4

سامسونگ دیسپلی انتظار دارد توسعه پایه تولید پنل های ماژولار تاشو را در سه ماهه دوم تکمیل کند. به طور جداگانه، Samsung Display خطوط تولید خود را در ویتنام از 10 خط تولید قبلی به 10 خط تولید افزایش داده است. پس از تکمیل، صفحه نمایش سامسونگ می تواند تا 2 میلیون پنل تاشو در ماه تولید کند که نسبت به 1.5 میلیون قبلی افزایش قابل توجهی دارد.

در حال حاضر اطلاعات و گمانه زنی های زیادی در مورد این دستگاه ها وجود دارد. گزارش های قبلی ادعا می کنند که هر دو گوشی هوشمند با پردازنده پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس عرضه خواهند شد. علاوه بر این، این دستگاه ها به طور رسمی در ماه آگوست وارد بازار خواهند شد. سامسونگ یک بازیگر اصلی در بازار گوشی های هوشمند تاشو است. در واقع، این شرکت بیشترین تعداد مدل گوشی های هوشمند تاشو را در بازار دارد. به همین دلیل است که انتظار داریم گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 با برخی بهبودها و ارتقاها عرضه شوند.

وضعیت باتری گوشی های تاشوی جدید سامسونگ چگونه است؟!

گزارش‌های خارج از چین می‌گویند سامسونگ در حال ارزیابی این است که آیا گوشی‌های هوشمند تاشو آینده‌اش از باتری‌های ATL ساخت چین استفاده خواهند کرد یا خیر. به گزارش خبرگزاری TheElec، در صورت موافقت بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس، گوشی های تاشو سری Z سامسونگ برای اولین بار از باتری های ATL استفاده خواهند کرد.

تولید انبوه Galaxy Z Fold 4

تاکنون بیشتر باتری هایی که سامسونگ در سری گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد استفاده کرده است متعلق به شرکت تابعه سامسونگ SDI است. طبق گزارشات، سامسونگ ممکن است ATL را به عنوان تامین کننده باتری خود در نظر بگیرد تا در هزینه ها صرفه جویی کند. تحلیلگران کره جنوبی انتظار دارند سامسونگ در اواخر سال جاری قیمت جدیدترین گوشی تاشو خود را کاهش دهد.

مطابق با GizChina، هزینه باتری حدود 5 درصد از کل هزینه تولید گوشی هوشمند است. این عامل مهمی در تعیین قیمت یک محصول نیست. با این حال، Samsung Electronics می تواند از ATL برای کاهش هزینه محصولات تولیدکننده باتری فعلی سامسونگ SDI استفاده کند. سامسونگ همچنین قصد دارد در جدیدترین گوشی تاشو خود از باتری های LG Energy Solutions استفاده کند.