• خانه
  • اخبار
  • تولید آیفون 14 احتمالاً به دلیل احیای ویروس کرونا در چین کند می شود

تولید آیفون 14 احتمالاً به دلیل احیای ویروس کرونا در چین کند می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تولید آیفون 14 احتمالاً به دلیل احیای ویروس کرونا در چین کند می شود

هرچند چند ماه تا معرفی نسل جدید گوشی های اپل باقی مانده است. اما این شرکت تصمیم گرفت تولید سری آیفون 14 را آغاز کند.حالا شایعه شده است که این سری از گوشی های اپل ممکن است مشکلات تولید داشته باشند. فاکسکان، یکی از تامین کنندگان اصلی این برند، بار دیگر با مشکلات قرنطینه در چین مواجه شده است.

بار دیگر کرونا مشکلاتی را در تولید آیفون 14 ایجاد کرده است

غول فناوری کوپرتینویی در تلاش است تا از عرضه مناسب سری آیفون 14 خود اطمینان حاصل کند. این شرکت نمی‌خواهد در خط تولید مشکلی ایجاد شود. آیفون 13 و برای دوباره زندگی کردن 12. بر این اساس، Foxconn اخیراً اعلام کرد که کارکنان بیشتری را استخدام خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که نسل فعلی آیفون و همچنین نسل بعدی پایدار هستند.

تولید آیفون 14 احتمالاً به دلیل احیای ویروس کرونا در چین کند می شود

اما تنها یک روز پس از اعلام این خبر، فاکسکان مجبور شد کارخانه خود را در ژنگژو چین تعطیل کند. این به این دلیل است که قرنطینه و محدودیت های جدید در منطقه وجود دارد. به عبارت دیگر، این امر احتمالاً مشکلاتی را برای تولید سری آیفون 14 (که قرار است پاییز امسال معرفی شود) ایجاد کند. به گفته SCMP، فاکسکان استخدام کارگران جدید در خط تولید را متوقف کرده و در یک سیستم بسته فعالیت می کند. به این معنا که کارگران باید در همان محیط کارخانه بمانند.

تولید آیفون 14 احتمالاً به دلیل احیای ویروس کرونا در چین کند می شود

اگر به خاطر داشته باشید، سرعت تولید آیفون 12 به میزان قابل توجهی کاهش یافت. انتظار نمی رود این اتفاق برای سری آیفون 14 نیز بیفتد.اما وب سایت GizmoChina وی پیش بینی می کند که تولید سری آیفون 14 نیز مانند آیفون 13 با مشکل مواجه شود. در همین حال، به نظر می رسد زنجیره تامین کلی این شرکت در حال بهبود است زیرا Quanta، تامین کننده مک بوک پرو، آماده از سرگیری تولید در کارخانه خود در چین پس از قرنطینه است.

فرصتی برای همکاری بیشتر اپل و سازندگان چینی برای تامین زنجیره تولید آیفون

نظر شما چیه؟ آیا تولید سری آیفون 14 اپل مانند دو نسل قبلی با مشکلات قابل توجهی مواجه خواهد شد؟