• خانه
  • اخبار
  • توضیح: پست مدیر عامل شرکت Crying درس های رهبری را در مورد آسیب پذیری واقعی ارائه می دهد

توضیح: پست مدیر عامل شرکت Crying درس های رهبری را در مورد آسیب پذیری واقعی ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توضیح: پست مدیر عامل شرکت Crying درس های رهبری را در مورد آسیب پذیری واقعی ارائه می دهد

توضیح: پست مدیر عامل شرکت Crying درس های رهبری را در مورد آسیب پذیری واقعی ارائه می دهد
پرم کومار

یادداشت سردبیر: مطلب زیر تفسیری است که توسط پریم کومار، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل استارت آپ Humanly سیاتل نوشته شده است.

Braden Wallake، مدیر عامل HyperSocial، که اکنون به نام “مدیر عامل گریان” شناخته می شود، هفته گذشته با به اشتراک گذاشتن پستی در لینکدین که شامل عکس سلفی نزدیک از خود در حال گریه بود، طوفانی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد که بلافاصله پس از تعدیل کار در شرکتش گرفته شده بود.

بسیاری او را با جملات تمسخر آمیز به شدت مورد تعقیب قرار دادند و او را به خودشیفتگی متهم کردند در حالی که استرس جمعی داشت.

در حالی که انباشته شدن رسانه های اجتماعی به ندرت مولد هستند، موقعیت هایی مانند این می توانند لحظات آموزش پذیری باشند.

به‌عنوان بنیان‌گذار/مدیرعامل، پس از مشاهده این داستان، با چندین همتا تماس گرفتم تا درباره این گاف و زمینه بزرگ‌تر آسیب‌پذیری اجتماعی به عنوان رهبر بحث کنم.

چرا این پست چنین سر و صدایی به پا کرد و هزاران نظر و نظر را در رسانه های اصلی به خود جلب کرد؟

به عنوان یک بنیانگذار که در موقعیت های دشوار مشابهی قرار داشته است، مشکل پست برادن این نبود که او گریه می کرد. این بود که او پست و اوضاع اطراف را انجام داد خودم و احساسات او – در حالی که اعضای تیم او تحت تأثیر از دست دادن شغل قرار گرفتند.

برادن کسی است که مثل من هر روز سر کار می آید و کاری را که برای خودمان ایجاد کرده ایم انجام می دهد. موسس/مدیرعامل بودن یک انتخاب است. اخراج شدن اینطور نیست.

باید توجه به دومی معطوف می شد – حداقل در حال حاضر.

بنیانگذار یا مدیر عامل بودن بدون چالش نیست. حتی در روزهای خوب ما یک کار بسیار پیچیده داریم. و بله، به اشتراک گذاشتن آسیب پذیری در مورد سختی های متعدد نه تنها مشکلی ندارد، بلکه معمولاً یک کار سالم و از نظر احساسی هوشمند است که نه تنها برای خودمان، بلکه برای تیم هایمان نیز مفید است.

اما زمینه، محتوا، زمان و تمرکز اشتراک گذاری مهم است. در واقع، بخش‌های کمی از شغل یک مدیر عامل وجود دارد که به نظر من چالش‌برانگیزتر یا مهم‌تر از تسلط بر آگاهی از زمینه و پاسخ در هر موقعیتی باشد.

نشانه های متنی را داشته باشید و می توانید اتاق را برنده شوید. این کار را نکنید و ممکن است در سراسر اینترنت به شکلی که نمی خواهید باشید.

“سرنخ های متنی خود را داشته باشید و می توانید اتاق را برنده شوید. این کار را نکنید، و ممکن است در سراسر اینترنت به شکلی که نمی خواهید باشید، دست به کار شوید.

زمانی که میل به آسیب پذیر بودن عمومی، خود خدمتی است، فضایی را اشغال می کند که می تواند با حمایت از اعضای تیم پر شود، زمان نامناسبی است، و نیازهای تیم ما را تحت الشعاع قرار می دهد، ما باید هزینه های پس زدن را متحمل شویم.

پرادنیا دش، مدیرعامل و موسس Advocat گفت: “من با مفهوم آسیب پذیری عمومی مشکل دارم، زیرا به نظر می رسد که اغلب فردی که “آسیب پذیر” است به دنبال ارزش افزوده نیست، بلکه از خودش حمایت عاطفی می خواهد.” برای من “این یک درخواست منصفانه از یک کارمند اخراج شده یا حتی از کل جهان نیست، اما برای یک مدیر عامل (یا هر کسی) مناسب است که از طریق خانواده، دوستان یا خدمات حرفه ای به دنبال حمایت سلامت روانی مورد نیاز خود باشد. “

باز هم، زمینه مهم است. آسیب پذیری عمومی می تواند توجه را به مشکلاتی جلب کند که در غیر این صورت ممکن است مورد توجه قرار نگیرند. همچنین می تواند معکوس باشد، و در برخی موارد می تواند ساختگی یا حتی مخرب باشد.

شانون پالوس، در پستی با عنوان “مدیر عامل گریان را سرزنش نکنید”، افکار خود را در مورد آنچه که برخی از این نمایش های عمومی را نگران کننده می کند، اضافه کرد: “آنها ادعا می کنند که نوعی دریچه بینش ارائه می دهند، کمی انسانیت -” مردم هم همینطور!» – وقتی چیزی که واقعاً هستند بازاریابی است. به همین دلیل است که دیدن آسیب‌پذیری در نمایش بسیار آزاردهنده است – حتی اگر از یک مکان واقعی آمده باشد، برای خدمت به هدفی بسیار متفاوت از ارتباط انسانی در جهان منتشر شده است.»

به عنوان یک مدیرعامل، از همکارانم پرسیدم که آیا راه درستی برای نزدیک شدن به آسیب‌پذیری واقعی به عنوان یک رهبر وجود دارد.

آپارنا ری، مدیرعامل و موسس Moving Beyond می گوید: «بسیار اوقات، رهبران آسیب پذیری را به عنوان یک استراتژی برای مدیریت حضور عمومی خود، تأثیرگذاری بر همتایان و به عنوان رهبران «پیشرو» می بینند. آسیب‌پذیری واقعی در پست‌های عمومی نیست، بلکه در مدیریت روزانه یک تیم یا اداره یک شرکت است. این امر به صورت ایجاد فضا برای رهبران نوظهور، اعتراف به زمانی که پاسخ‌ها را ندارید، پرورش گوش دادن عمیق و پذیرش روش‌هایی که زندگی شخصی و عوامل استرس‌زا بر کار شما تأثیر می‌گذارد، آشکار می‌شود.

از این گذشته، نشانه واقعی آسیب پذیری صادق بودن با افرادی است که با آنها کار می کنیم – در مورد چالش ها، اهداف، رویاها و محدودیت هایمان.

به هر حال، ما مدیون تیم هایمان هستیم که همیشه اول به آنها فکر کنیم. و بله، این در مورد پست های لینکدین و نظرات عمومی صدق می کند.

از خود بپرسید: آیا این به تیم ما آسیب می زند؟ آیا این به تیم ما کمک می کند؟ آیا این زمان مناسب برای پست است؟ آیا باید روی آن بخوابم؟

همه ما اشتباه می‌کنیم (می‌دانم که دارم)، و به اعتبار او، برادن والاک اکنون سعی دارد از این توجه جدید برای کمک به دیگران استفاده کند.

این خوب است، به خصوص که تعداد زیادی برایدن وجود دارد. من و او نمونه‌ای از مدیران/بنیان‌گذاران متوسط ​​امروز ایالات متحده هستیم: مردانی که این شغل را از روی میل – نه نیاز – انتخاب می‌کنند و به‌طور شدید و ناعادلانه در اکوسیستم سرمایه‌گذاری خطرپذیر و استارت‌آپ آمریکا بیش از حد حضور دارند. من امیدوارم که این به زودی تغییر کند و ما تلاش کنیم تا این اتفاق بیفتد، اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد، ما باید طرز فکر خود را در مورد خود و تیم‌هایمان بهبود بخشیم. و اینکه چگونه در لینکدین پست می گذاریم.

من از این به بعد سوالات فوق را بیشتر از خودم خواهم پرسید.