• خانه
  • اخبار
  • توسعه دهندگان کهنه کار بازی های ویدیویی، کارشناسان جلوه های بصری استودیوی جدید ونکوور BC Blinkmoon را راه اندازی کردند

توسعه دهندگان کهنه کار بازی های ویدیویی، کارشناسان جلوه های بصری استودیوی جدید ونکوور BC Blinkmoon را راه اندازی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توسعه دهندگان کهنه کار بازی های ویدیویی، کارشناسان جلوه های بصری استودیوی جدید ونکوور BC Blinkmoon را راه اندازی کردند


توسعه دهندگان کهنه کار بازی های ویدیویی، کارشناسان جلوه های بصری استودیوی جدید ونکوور BC Blinkmoon را راه اندازی کردند
بنیانگذاران Blinkmoon، از چپ به راست: هیو بهروزی، محسن موسوی، تروی دانوی.

هنرمند جلوه‌های بصری برنده جایزه امی به همکار صنعتی و تهیه‌کننده کهنه‌کار بازی‌های ویدیویی می‌پیوندد تا یک استودیوی جدید توسعه بازی‌های ویدیویی را در ونکوور، بریتیش کلمبیا راه‌اندازی کند.

Blinkmoon، که در ژانویه 2021 تأسیس شد، برای اولین بار در 10 فوریه عمومی شد. او قصد دارد با Unreal Engine 5 آینده کار کند و قصد دارد بازی های ویدیویی جدیدی بسازد که شامل «محتوای کنترل شده توسط بازیکن» باشد.

محسن موسوی، یکی از Blinkmoon، می‌گوید: «پس از افزایش مرزهای VFX به سطح فنی و خلاقانه برای بیش از دو دهه، ما معتقدیم آنچه را که برای بهبود گیم‌پلی لازم است در اختیار داریم – قرار دادن تصاویری همه‌جانبه در قلب هر کاری که انجام می‌دهیم.» سه بنیانگذار، در یک بیانیه مطبوعاتی. ما می‌خواهیم تجربه‌های بازی برای نسل بعدی ایجاد کنیم تا چندین برابر رشد کنند و بازگردند.»

موسوی از سال 1386 در سینما و تلویزیون به‌عنوان انیماتور، کارگردان و مدیر جلوه‌ها، به نقل از IMDB فعالیت می‌کند. پرمخاطب ترین کار او تا به امروز ممکن است کار او به عنوان یک هنرمند جلوه های بصری در قسمت ماقبل آخر آن باشد بازی تاج و تخت، The Bells که در سال 2019 برنده جایزه امی برای جلوه های ویژه بصری برجسته شد.

از دیگر کارهای او می توان به بازسازی سال 2010 اشاره کرد یک کابوس در خیابان الم، 8 قسمت از داستان لیزی، و 2012 مرد عنکبوتی شگفت انگیز. در Blinkmoon، سمت‌های رسمی موسوی مدیر خلاق و مدیر عملیات است.

دومین بنیانگذار، مدیر کل بازی تروی دانوی، یک کهنه سرباز 25 ساله در صنعت بازی های ویدیویی و فناوری است که در Disney Interactive، Samsung، Midway، Ubisoft، Electronic Arts، Microsoft و Insomniac کار می کند.

دانیوی قبلاً یکی از طراحان برجسته در Insomniac بود مقاومت: سقوط انسان و دو بازی در جغجغه و کلاهک سری و کارگردان خلاق دو ضبط اولیه در تیراندازی تاکتیکی یوبی سافت رنگین کمان شش. از سال 1998 تا 2002، دانی‌وی مدیر خلاق یک استودیوی مایکروسافت بود که روی چندین بازی اولیه ایکس‌باکس کار می‌کرد. افسانه و عنوان استارتاپ اودیسه در مونک.

بنیانگذار اخیر Blinkmoon، مدیرعامل هیو بهروزی، پیش از این در جلوه های بصری در فیلم هایی مانند مرد مورچه ای و زنبور، مگ، و حجم Guardians of the Galaxy. 2.

بهروزی در بیانیه‌ای گفت: مفتخرم که این تیم از سازندگان استثنایی را گرد هم می‌آورم تا فاصله بین فیلم‌های پرفروش، تجربه سینمایی و بازی‌های تعاملی را پر کنم. «همه در Blinkmoon یک گیمر و قصه گو هستند. ما می خواهیم بازی های ما نه تنها سرگرم کننده باشد، بلکه الهام بخش و تشویق بازیکنان در جامعه ما باشد.

Blinkmoon هنوز اولین پروژه بازی خود را اعلام نکرده است، اما قصد دارد از طریق رهبری خود در خارج از صنعت بازی سنتی، “چشم اندازی تازه” را به روند توسعه ارائه دهد. وب سایت او همچنین به طور گذرا اشاره می کند که او امیدوار است از طریق مشارکت با سازمان های غیر دولتی و سازمان های غیرانتفاعی برای کمک به مبارزه با بحران آب و هوا، “فردی پایدار” ایجاد کند.

این استودیو در حال حاضر در حال استخدام کارکنان دورکار است.