منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • توسعه‌دهنده کتاب داستان Brawl توسط صرافی ارزهای دیجیتال FTX خریداری شد

توسعه‌دهنده کتاب داستان Brawl توسط صرافی ارزهای دیجیتال FTX خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022
(تصویر بازی های شانسی)

Good Luck Games، استودیوی مستقر در المپیا، مستقر در واشنگتن، پشت بازی کارت دیجیتال پریدن به داخل کتاب داستان، توسط شرکت West Shire Games مستقر در شیکاگو خریداری شد که همچنین مالک صرافی ارزهای دیجیتال FTX است. جزئیات مالی اعلام نشده است.

به عنوان بخشی از این خرید، Good Luck Games در ابتکار بازی FTX که اخیراً اعلام شده است، FTX Gaming قرار خواهد گرفت.

دعوا در کتاب داستان، در حال حاضر یک بازی رایگان در Steam Early Access، او یک “جنگنده خودکار” است که بیشتر الهامات خود را از افسانه ها و فولکلور می گیرد. حداکثر هشت بازیکن می توانند با ارتش احضار شده ای از کوتوله ها، گوسفندان عصبانی، خون آشام ها، جادوگران و شاهزاده خانم ها روبرو شوند. منحنی یادگیری قابل توجهی دارد، اما یک تجربه سرگرم کننده و اعتیاد آور است که در زمان نگارش در Steam امتیاز بسیار مثبتی دریافت کرد.

سازندگان از نزاع کار بر روی آن را به عنوان یک پروژه همه گیر در اوایل سال 2020 آغاز کرد، قبل از اینکه در سال 2021 آن را به دسترسی اولیه برساند، با نسخه موبایلی که برای انتشار آینده برنامه ریزی شده است.

متیو پلیس، مدیر عامل بازی Good Luck Games سابقا بوده است جادو: جمع آوری قهرمان تور حرفه ای، که بعدها به یک طراح برجسته تبدیل شد سنگ آتش و در World of Warcraft بازی تعویض کارت سه عضو دیگر تیم – جاش اوتر-لیتون، مت ناس و لوئیس اسکات-وارگاس – نیز حرفه ای سابق هستند. جادو: جمع آوری بازیکنان حرفه ای

Place در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “در حالی که ما تیم خود را از هنرمندان برجسته در GL Games می سازیم، می خواستیم راه هایی را برای هنرمندان و بازیکنان ایجاد کنیم تا از موفقیت بازی بهره مند شوند و احساس مالکیت کنند.” ما متوجه شدیم که FTX هنگام ایجاد مدل مالکیت دارایی دیجیتال که به درستی انجام می شود، طرز فکر مشابهی دارد.

FTX Gaming یک بازوی “بلاک چین به عنوان یک سرویس” از صرافی بزرگتر FTX است که قول می دهد “فناوری های بلاک چین سازگار با محیط زیست” را برای خنثی ماندن کربن خنثی کند. گزارش شده است که هدف آن از اکتساب استفاده است پریدن به داخل کتاب داستان به عنوان یک میز آزمایش برای یافتن راه‌هایی برای ادغام فناوری بلاک چین در بازی‌های ویدیویی، بدون حذف مخاطبان آن بازی‌ها.

“ما نتوانستیم بازی را متوقف کنیم پریدن به داخل کتاب داستان زمانی که تابستان گذشته در دسترس قرار گرفت، “سام بانکمن-فروید، یکی از بنیانگذاران FTX در بیانیه ای رسمی گفت. جدا از این واقعیت که این یک بازی فوق‌العاده سرگرم‌کننده است که کل دفتر ما از آن لذت می‌برد، ما فرصتی را دیدیم که در خط مقدم یکپارچه‌سازی اخلاقی بازی‌ها و تراکنش‌های رمزنگاری به گونه‌ای باشیم که هنوز در این فضا انجام نشده است.»

چند ساعت پس از اعلام اولیه خرید FTX، پریدن به داخل کتاب داستان در Steam مورد بمباران نقدها قرار گرفت و بسیاری از بازیکنان نظرات منفی خود را که به طور خاص به آن اشاره داشتند، گذاشتند نزاعوضعیت جدید پیش بینی شده یک میدان آزمایشی برای استراتژی های بازی بلاک چین.

پریدن به داخل کتاب داستان در کنفرانس توسعه دهندگان بازی سانفرانسیسکو امسال، جایی که در غرفه FTX ارائه خواهد شد، اولین حضور خود را تحت مالکیت FTX خواهد داشت. FTX همچنین برنامه‌هایی برای ارائه یک نمایش هنری مبتنی بر NFT در طول نمایشگاه دارد.