تور هلیکوپتری استانبول

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تور هلیکوپتری استانبول

استانبول یکی از مهم ترین کلان شهرهای جهان است. و مدام مورد بازدید قرار می گیرد. این شهر به دلیل ساختارهای تاریخی، زیبایی های طبیعی و موقعیت جغرافیایی، همواره شهری پر گردشگر به شمار می رفته است. در مدت اقامتش در تور ترکیه می توانید بناهای تاریخی را ببینید و معماری عثمانی را از نزدیک ببینید. استانبول شهری است که در طول تاریخ به دلیل موقعیت جغرافیایی خود سعی در فتح دولت های بسیاری داشته است.

ده ها فعالیت می تواند در استانبول انجام شود. وقتی صحبت از استانبول می شود، یکی از هیجان انگیزترین فعالیت ها در چنین شهری خیره کننده، تور هلیکوپتری استانبول است. در هر لحظه و هر لحظه که در آسمان هستید می توانید از بالا به شهر نگاه کنید و لحظاتی فراموش نشدنی را در کنار عزیزان خود داشته باشید. با تور هلیکوپتری استانبول، تنگه بسفر و محبوب ترین سازه های تاریخی آن را در بالا مشاهده خواهید کرد.

در تور هلیکوپتر چه می بینید؟

با تور هلیکوپتری استانبول لذتی بی نظیر را در آسمان تجربه خواهید کرد و منظره باشکوه استانبول را از منظری متفاوت به شما نشان خواهد داد. اس تور استانبول می توانید تمام زیبایی های استانبول را ببینید. تور هلیکوپتر ممکن است در نگاه اول بسیار کوتاه به نظر برسد، اما هر ثانیه در آسمان برای شما بسیار طولانی تر است.

از زیبایی های باشکوه ایاصوفیه، مسجد سلیمانیه، کاخ توپکاپی، پل های گالاتا، کلیساها، مساجد، اسکله لوتی، فاچانه، مینیاتورک و سواحل بی نظیر شاخ طلایی در شبه جزیره تاریخی لذت ببرید. قلعه آناتولی، کاخ بیلربی، بسفر، پله های سلطان مهمت فاتح، برج دکتر، پادگان سلیمی، ایستگاه حیدر پاشا در سمت آناتولی، منظره پانورامایی بی نظیری را با تمام شکوه و عظمت خود در برابر چشمان شما به نمایش می گذارد. در سمت اروپایی، برج گالاتا، باغ دولما، کاخ های چیراگان، مسجد اورتاکوی، قلعه روملی، مراکز خریدی که می توانید از آسمان ببینید.

مراسم هلیکوپتر

یک پرواز عاشقانه با هلیکوپتر برای زوج ها بر فراز استانبول و شهر باستانی کنستانتین یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود. همچنین برای خانواده ها، این سرگرمی می تواند نمایی پانوراما از شهر، شبه جزیره تاریخی، تنگه بسفر، قاره های آسیا و اروپا را به شما نشان دهد. یکی از هیجان انگیزترین کارهایی که در سال های اخیر انجام می شود این است که زوج هایی که قصد ازدواج دارند با هلیکوپتر به سالن عروسی خود بیایند.

آنها به جای اینکه در ترافیک ماشین عروس سفر کنند، هلیکوپتر کرایه می کنند و با هلیکوپتر در استانبول پیشنهاد ازدواج می دهند و در محل برگزاری عروسی فرود می آیند. علاوه بر این، پرواز برای کودکان می تواند یک تجربه فوق العاده باشد. تور هلیکوپتر در استانبول هدیه جذابی است که برای تولد به کودکان داده می شود، خاطره خوبی برای کودکان خواهد بود که تا آخر عمر فراموش نخواهند کرد.

تور هلیکوپتر در استانبول یکی از گزینه هایی است که نه تنها کودکان بلکه علاقه مندان به آدرنالین و طرفداران استانبول را نیز به وجد خواهد آورد. ایجاد چنین سورپرایزی برای آنها در روزهای خاص بهترین هدیه ای است که در زندگی دریافت می کنند. خدمات اجاره هلیکوپتر در استانبول خدمات بسیار جذابی است. با هلیکوپتر می توانید لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید و از بالا شهر را تماشا کنید.

قیمت تورهای هلیکوپتر در استانبول

تورهای هلیکوپتر در استانبول خدماتی است که توسط شرکت های مسافرتی و هواپیمایی ارائه می شود. برای دیدن استانبول از هوا و کشف زیبایی های غنی تاریخی و فرهنگی آن از منظری متفاوت می توانید هلیکوپتر اجاره کنید. شاخ طلایی، شبه جزیره تاریخی، بخش های آناتولی و اروپایی تنگه بسفر را می توانید با تور هلیکوپتری در استانبول ببینید. تور استاندارد هلیکوپتر استانبول با هلیکوپتر هفت نفره می باشد. دو ردیف صندلی سه نفره و یک صندلی خلبانی وجود دارد. قیمت بلیط بسته به اینکه صندلی جلو، عقب، صندلی پنجره یا صندلی وسط باشد متفاوت است.

امکان اجاره هلیکوپتر برای گروه های 7 نفره وجود دارد. با این حال، اگر می خواهید به یک یا دو تور هلیکوپتر ملحق شوید، می توانید همان هلیکوپتر را با سایر مسافران به اشتراک بگذارید. تورهای هلیکوپتر استانبول از 15 تا 45 می باشد حتی اگر یک نفر باشید می توانید با خرید بلیط در تورهای هلیکوپتر شرکت کنید.

هزینه تور 15 دقیقه ای هلیکوپتر

اگر می خواهید از هلیکوپتر سواری لذت ببرید رزرو هتل در استانبول خب باید بگوییم که قیمت تور هلیکوپتر در استانبول از 200 یورو به مدت 15 دقیقه شروع شده و بسته به موقعیت صندلی هلیکوپتر تا 5500 یورو افزایش می یابد. قیمت تور هلیکوپتر برای ردیف های میانی 200 یورو، کناره های شیشه ای 500 یورو و برای خلبانان 550 یورو می باشد.

هزینه تور 25 دقیقه ای هلیکوپتر

در این تور فروش به صورت مکان انجام نمی شود، برای انجام این تور باید کل هلیکوپتر را اجاره کنید و یک تور ویژه به شما اختصاص داده می شود. هزینه تور 25 دقیقه ای با هلیکوپتر استانبول 1250 یورو است که می توانید از تنگه بسفر، کشور آسیایی، شبه جزیره تاریخی و شاخ طلایی دیدن کنید. حداکثر 6 مسافر می توانند شرکت کنند. شما می توانید 25 دقیقه را به تنهایی یا با خانواده خود در آسمان بگذرانید و مکان هایی را که می توانید از آنها بازدید کنید، بگردید. علاوه بر این، تنها یک بلیط برای شرکت در تورهای هلیکوپتری کافی خواهد بود.

هزینه تور 45 دقیقه ای هلیکوپتر

برای ساخت این تور باید کل هلیکوپتر را اجاره کنید، قیمت تور هلیکوپتر 45 دقیقه ای 2000 یورو است. در این تور می توانید از بسفر، کشور آسیایی، شبه جزیره تاریخی، شاخ طلایی و دریای سیاه دیدن کنید. 45 دقیقه زمان زیادی است، این سرویس مورد علاقه اکثر افرادی است که می خواهند برای مدت طولانی از آسمان لذت ببرند یا عزیزان خود را غافلگیر کنند و عروسی در آسمان برگزار کنند. تصور کنید بهشت ​​را برای پیشنهاد ازدواج به کسی که دوستش دارید انتخاب کنید. شما می توانید بدون اینکه جایی باشید یک پیشنهاد ازدواج عاشقانه و غیرمنتظره در بالای استانبول بدهید.

شرایط اجاره هلیکوپتر در استانبولشرایط اجاره هلیکوپتر

اجاره مستقیم هلیکوپتر بدون رزرو امکان پذیر نیست، دلایل زیادی برای این امر وجود دارد. ابتدا با استخدام هلیکوپتر از خلبانان مجرب و آموزش دیده خدمات دریافت خواهید کرد. با رزرو مستقیم تور هلیکوپتری ایمن و لذت بخش، می توانید خود را برای پرواز در تاریخ های مشخص شده آماده کنید. لازم به ذکر است در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی می توان تور هلیکوپتری انجام داد. از آنجایی که گاهی اوقات هوا برای پرواز مناسب نیست، پرواز انجام نمی شود.

اخرین حرف

استانبول یکی از قدیمی ترین و نمادین ترین شهرهای جهان است که از نظر تاریخ و فرهنگ غنی است، زیرا پایتخت امپراطوری های مختلف بوده است.گردش با هلیکوپتر بر فراز استانبول یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. تور هلیکوپتری استانبول هیجان بی پایانی را به شما ارائه می دهد. حس پرواز با هلیکوپتر بسیار متفاوت است و واقعا می توان طعم هیجان انگیز پرواز را چشید.

به جای تماشای ترافیک یا ازدحام جمعیتی که برای رسیدن به یک جاذبه توریستی در استانبول خیابان ها را پر می کنند، می توانید بدون این تور آنها را از بالا ببینید. در تور هلیکوپتر در استانبول می توانید از شبه جزیره تاریخی، کاخ توپکاپی، ایاصوفیه، مسجد آبی، بازار بزرگ، مسجد سلیمانیه، شاخ طلایی، برج گالاتا، میدان تقسیم، پارک گزی، باغ دولما، خیابان دولما دیدن کنید. آنتوان، استادیوم بشیکتاش وودافون، برج دختر، اسکودار و کادیکوی، کاخ بیلربی، پل بسفر، پارک یلدیز، آرنا گالاتاسرای و … دیداری از بهشت.

در طول پرواز یک راهنمای حرفه ای همراه شما خواهد بود که به شما توضیحاتی در مورد ساختمان ها و مناطقی که در طول تور هلیکوپتر خواهید دید ارائه می دهد. سیستم رزرواسیون سفر علاوه بر کرایه ها به راحتی به شما کمک می کند بلیط ترکیه از قیمت پروازسلام متفاوت به عنوان بلیط استانبول و بلیط آنتالیا و همچنین تورهای لحظه آخری از امکانات با خبر شوید پروازها و کرایه ها از این بهره ببرید. شما در اسرع وقت در تاریخ مورد نظر و مناسب ترین قیمت به انواع قیمت ها دسترسی خواهید داشت قیمت بلیط تهران-استانبول پیدا خواهید کرد. بهترین قیمت برای پروازهای داخلی و خارجی، خرید بلیط های هواپیمایی منشور و رزرو بلیط هواپیما چارتر و سیستم کلیه خطوط هوایی با سیستم Trip (www.trip.irسریع و آسان تجربه کنید.

منبع:مسافرت رفتن|www.trip.ir

تور هلیکوپتری استانبول