توانایی اپل برای تشخیص برهنگی در سطح بین المللی منتشر خواهد شد

توانایی اپل برای تشخیص برهنگی در سطح بین المللی منتشر خواهد شد

یکی از ویژگی های مهمی که باعث نگرانی والدین کودکان و نوجوانان می شود، فضای باز و برهنگی شبکه های اجتماعی است که می تواند کودکان را به تماشای محتوای نامناسب ترغیب کند. با این حال، ویژگی برهنگی اپل در سطح بین المللی منتشر خواهد شد تا یکی از نگرانی های والدین را کاهش دهد. اس ترنجی با من باش.

به گفته گاردین، اپل به زودی ویژگی امنیتی ارتباطات خود را در بریتانیا راه اندازی خواهد کرد. The Verge گزارش می دهد که انتظار می رود مصرف کنندگان در کانادا، استرالیا و نیوزلند نیز از این ویژگی مهم برخوردار شوند. این گزینه، پس از فعال شدن توسط والدین، پیام ها را اسکن می کند تا برهنگی احتمالی محتوا را فیلتر کند.

این ویژگی تنها بخشی از مجموعه گسترده ای از ویژگی های محافظت از کودکان است که اپل قصد دارد در iOS 15 معرفی کند. اگرچه گزینه راهنمای توسعه یافته با مقاومت کمی روبرو شد، مجموعه اقدامات مورد بحث قرار نگرفت. نگرانی ها در مورد حریم خصوصی اپل باعث تاخیر در انتشار دومین ویژگی در خارج از ایالات متحده شده است، اما عرضه بین المللی آن توسط مصرف کنندگان انتظار می رود. زیرا انگلستان یکی از اولین کشورهای بزرگی خواهد بود که منتظر دریافت این ویژگی است.

با این حال، نسخه نهایی Communication Safety بسیار بیشتر از نسخه ای که اپل در ابتدا تصور می کرد کنترل می شود. در ابتدا، اگر فرزندانشان پیام های برهنه دریافت می کردند، والدین باید اعلان دریافت می کردند. در عوض، ویژگی «امنیت ارتباط» اکنون به سادگی محتوای پیام را در صورت تشخیص احتمال برهنگی پنهان می کند. همچنین به کودکان هشدار داده می شود و به منابع ارائه شده توسط گروه های ایمنی کودک هدایت می شوند.

مهمتر از همه، این ویژگی به دو صورت کار می کند. مطابق با PhoneArenaاگر در عکسی که کودک قصد ارسال آن را دارد برهنگی پیدا شود، تعدادی پروتکل حفاظتی لازم الاجرا می شود. کودک از فرستادن او امتناع می ورزد و به او این فرصت داده می شود تا با بزرگسالان تماس بگیرد. اپل سخت کار می کند تا بالاترین سطح حریم خصوصی را تضمین کند. تمام پردازش های تصویر بر روی دستگاه انجام می شود و اپل تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد آنالیز و نتیجه ندارد.

بنابراین نگرانی در مورد محرمانه بودن در مورد امنیت ارتباطات به شکل فعلی تا حدودی نابجا به نظر می رسد. با وجود همه اینها، حتی سرسخت ترین منتقد اپل نیز نمی تواند این واقعیت را انکار کند که محرمانه بودن مشتریان خود را بسیار جدی می گیرد. از رمزگذاری انتها به انتها تا مبهم بودن مکان، این شرکت به طور مداوم تعهد خود را برای محافظت از داده های مشتری حفظ کرده است. اپل مطمئناً می داند که چگونه آن را مخفی نگه دارد (در مقایسه با سایر غول های فناوری، به ویژه فیس بوک). نظر شما در مورد توانایی اپل در تشخیص برهنگی چیست؟