• خانه
  • اخبار
  • تمام انرژی اپل صرف Face ID زیر صفحه می شود و دیگر Touch ID ندارد

تمام انرژی اپل صرف Face ID زیر صفحه می شود و دیگر Touch ID ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تمام انرژی اپل صرف Face ID زیر صفحه می شود و دیگر Touch ID ندارد

روز قبل، یکی از منابع، پس از گفتگوهای متعدد با منابع مرتبط که مایل به ناشناس ماندن بودند، آنقدر مطمئن بود که می‌توانست تأیید کند که تمام تمرکز روی Face ID در زیر صفحه نمایش است و مهندسان اپل دیگر روی یک صفحه کار نمی‌کنند. حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش آیفون

این شایعه مدت هاست که در اخبار منتشر شده و در بیشتر موارد درست بوده است. البته در میان جزییات، گزارش های نادرستی نیز منتشر شد، اما در نهایت به نظر می رسد اپل از تاچ آی دی زیر صفحه چشم پوشی کرده و فیس آیدی زیر نمایشگر چرخید. کوپرتینویی ها سال هاست که روی انتخاب بین این دو کار می کنند، اما به نظر می رسد Face ID بهترین راه حل باشد، به خصوص که اپل در ژانویه تصمیم گرفت تمام منابع و منابع خود را برای Touch ID در تیمی که روی Face ID کار می کند، سرمایه گذاری کند. برای انتقال.

اکنون که اپل در حال توسعه بیشتر این بخش است، همه چیز منطقی تر می شود و در نسخه بتا iOS 15.4 امکان باز کردن Face ID با ماسک صورت وجود دارد و این روند تقریباً در تمام محصولات اپل ادامه خواهد داشت. . بنابراین مرحله بعدی بدیهی است که ارائه Face ID در زیر صفحه نمایش است و به نظر می رسد زودتر از فرضیات قبلی آماده شود. بله، به زودی در محصولات اپل شاهد سنسورهای Face ID زیر صفحه نمایش خواهیم بود.

راس یانگ: Face ID زیر نمایشگر آیفون 14 هنوز نهایی نشده است

در واقع این موضوع قابل بحث است منبع او ادعا می کند که ما می توانستیم این فناوری را حتی در آیفون 13 پرو ببینیم، اما اپل در نهایت تصمیم گرفت آن را چند سال به عقب برگرداند تا بیشتر و بیشتر روی این فناوری کار کند. با توجه به اینکه اکثر شما کاربران عزیز ترنجی هم اکنون سطح کیفیت دوربین های زیر صفحه نمایش را می دانید، این تصمیم بسیار منطقی است. به طور خلاصه کیفیت آنها با استانداردهای آیفون مطابقت ندارد.

به طور مشابه، دوربین زیر صفحه نمایش منبع را انکار نمی کند که یک ویژگی جالب است. اما اکثر کارشناسان اپل که همیشه سعی کرده اند از این فناوری نهایت استفاده را ببرند، بدتر شدن عکس های دوربین جلوی جدیدترین آیفون نسبت به مدل قبلی را غیرقابل قبول می دانند! بنابراین تصمیم شرکت به همین ترتیب کاملاً قابل درک است.

تمام انرژی اپل صرف Face ID زیر صفحه می شود و دیگر Touch ID ندارد

تمام انرژی اپل صرف Face ID زیر صفحه می شود و دیگر Touch ID ندارد

افشاگر از منابع خود پرسید که کدام آیفون اولین آیفون بدون اسلات خواهد بود و همه موافق بودند که آیا این آیفون 15 پرو باشد یا نام دیگری، ترکیبی از خواسته های قدیمی مصرف کنندگان برای حذف شکاف خواهد بود.

اپل احتمالاً این دستگاه را در سپتامبر 2023 عرضه خواهد کرد. البته، امیدواریم این شرکت دوباره بدون یادداشت سرعت برنامه های آیفون را کاهش ندهد. بسیاری از مصرف کنندگان سال ها منتظر بوده اند و اکنون سال 2023 برای این موضوع بسیار معقول به نظر می رسد. با این حال، ما در مورد اپل صحبت می کنیم که به دلیل کناره گیری از سیاست ها و ارتباطات یا حتی لغو محصولاتی که این شرکت قبلاً اعلام کرده است مانند AirPower شناخته می شود.

آیا می توانید منتظر بمانید تا یک آیفون با کلیپینگ تهیه کنید؟ در قسمت نظرات به ما بگویید. امیدوارم این مقاله به شما در تصمیم گیری کمک کرده باشد.