• خانه
  • اخبار
  • تلاش های گوگل برای جلوگیری از نمایش نظرات نادرست در گوگل مپ نتایج مثبتی به همراه داشته است

تلاش های گوگل برای جلوگیری از نمایش نظرات نادرست در گوگل مپ نتایج مثبتی به همراه داشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تلاش های گوگل برای جلوگیری از نمایش نظرات نادرست در گوگل مپ نتایج مثبتی به همراه داشته است

همانطور که احتمالا می دانید، گوگل مدت ها پیش امکان ثبت نظرات برنامه کارت خود را برای کاربران فراهم کرده است. این می تواند نمایش یک مکان یا خدمات و حتی یک دفتر شرکت را بهبود بخشد. اما همیشه افرادی با نظرات جعلی هستند که سعی می کنند سیستم گوگل را دور بزنند. به تازگی جزئیات تلاش های گوگل برای جلوگیری از ارسال نظرات نادرست به گوگل مپ منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

به گفته گوگل، این شرکت روزانه 20 میلیون اطلاعات جانبی را از کاربران نقشه های گوگل دریافت می کند

چند روز پیش، گوگل در وبلاگ خود پستی در مورد نحوه نگهداری اطلاعات در گوگل مپ منتشر کرد. در دنیایی که دائماً در حال تغییر است، گوگل گفته است که مهم است که Google Maps جدیدترین و به روزترین اطلاعات ممکن را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین می توانید متوجه شوید که آیا رستوران یا خواربار فروشی محلی شما بازگشایی شده است یا خیر. یکی از راه هایی که ما این کار را انجام می دهیم از طریق محتوا است.

Google هر روز 20 میلیون کمک از کاربران Maps خود دریافت می کند که مشتاق هستند تغییرات در ساعات کاری، شماره تلفن و سایر اطلاعات مهم Google را گزارش دهند تا به کاربران Google Maps کمک کند بدانند چه زمانی باید از مشاغل خاص بازدید کنند و چگونه آنها را ببینند. برای تماس با گوگل، عکس ها و نظراتی را نیز از مشارکت های ارسال شده توسط کاربران این سرویس دریافت خواهید کرد.

تلاش گوگل برای جلوگیری از نظرات نادرست در نقشه های گوگل

البته، گوگل باید مراقب باشد که مشارکت های دریافتی دقیق و صحیح باشد. با این حال، 20 میلیون اشتراک در روز موضوعی چالش برانگیز است و شماره تلفن های جعلی یا بازخورد جعلی ارسال شده به Google Maps می تواند تأثیر منفی بر شرکت داشته باشد. علاوه بر این، برخی از 20 میلیون درخواست کمکی که گوگل روزانه دریافت می کند جعلی و پذیرفته شده است و احتمالاً عمداً توسط رقبای این شرکت یا برخی از کاربران نوشته شده است.

گوگل همچنین می‌نویسد که مانند هر پلتفرمی که محتوا را می‌پذیرد، باید در تلاش‌های خود برای مبارزه با سوء استفاده و اطمینان از صحت این اطلاعات هوشیار باشیم. به لطف ترکیب سیستم یادگیری ماشین و اپراتورهای انسانی، ما همچنان به کاهش محتوای تقلبی موجود در سرویس کمک می کنیم. این آمار جعلی در واقع کمتر از یک درصد از کل محتوای یافت شده در Google Maps است.

آنها قبل از Google Maps چگونه حرکت کردند؟

سال گذشته، گوگل موفق شد داده های تجاری خود را 30 درصد بیشتر از سال گذشته به روز کند. این شرکت با استفاده از ابزارهای یادگیری ماشین، بیش از 100 میلیون داده جعلی را برای یافتن ربات‌های مخرب و ویرایش‌های غیرواقعی مسدود کرد.

تلاش گوگل برای جلوگیری از ارسال نظرات نادرست در گوگل مپ چقدر موثر است؟!

این اطلاعات شامل 7 میلیون حساب تجاری کاملا جعلی است که گوگل آنها را حذف کرده است و با این حساب گوگل تا کنون 12 میلیون حساب تجاری جعلی را مسدود کرده است. علاوه بر این، او 8 میلیون کاربر مخرب را از ادعای اینکه حساب هایشان متعلق به آنها نیست جلوگیری کرد.

گوگل اضافه کرد که به لطف پیشرفت های مستمر در یادگیری ماشینی، فناوری و تیم های ما بیش از 1 میلیون حساب کاربری را به دلیل نقض خط مشی ها مانند خرابکاری آنلاین یا کلاهبرداری غیرفعال کرده اند. اگر نمی دانید، باید در مورد اینکه چگونه رقبا در یک کسب و کار می توانند نظرات و بازخوردهای منفی ارسال کنند تا به فروشگاه یا کسب و کار رقیب خود آسیب برسانند، صحبت کنیم.

تلاش گوگل برای جلوگیری از نظرات نادرست در نقشه های گوگل

مطابق با PhoneArena، پست وبلاگ خود گوگل به این موضوع اشاره می کند و می گوید: “ما همچنین دیده ایم که افراد و گروه هایی سعی می کنند از نظرات جعلی به عنوان تاکتیکی برای آسیب رساندن به تجارت محلی استفاده کنند که اغلب توسط اختلاف نظرهای اجتماعی تحریک می شود.” بنابراین پس از شناسایی سوء استفاده و فعالیت مشکوک، گوگل از 100000 کسب و کار در برابر حمله حساب های تجاری آنها محافظت کرد.