منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • تغییری در طراحی iPad Air 2022 که شاید متوجه آن نشده باشید

تغییری در طراحی iPad Air 2022 که شاید متوجه آن نشده باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تغییری در طراحی iPad Air 2022 که شاید متوجه آن نشده باشید

در این رویداد “عملکرد نگاه کرداپل دید که این شرکت به طور رسمی از نسل بعدی بسته آی‌پد ایر خود با تراشه M1، اتصال 5G و طیف وسیعی از انتخاب‌های رنگی رونمایی کرد. تبلت آیپد ایر 2022 اما یک نکته جالب وجود دارد. در واقع تغییری در طراحی آیپد ایر 2022 که شاید متوجه آن نشده باشید. اما این چیه؟

تغییر طراحی آیپد ایر 2022 در قسمت نوشتن لوگو

در حالی که پیش‌سفارش‌ها فعال می‌شوند، خریداران مشتاق متوجه شده‌اند که نسل پنجم آی‌پد ایر (یا مدل 2022) دارای یک تغییر طراحی است که اپل از زمان عرضه اولین آی‌پد خود در سال 2010 تغییری در آن ایجاد نکرده است. اما این تغییر چیست؟

روی آی پد جدید و روی جلد پشتی به جای آی پد، کلمه «iPad Air» نوشته شده است. شاید این تغییر چندان مهم به نظر نرسد، اما تغییر در نگرش اپل را به عنوان راهی برای نامگذاری واضح تر و متمایزتر محصولات خود نشان می دهد.

عبارت iPad Air در قاب پشتی iPad Air 2022

عبارت iPad Air در قاب پشتی iPad Air 2022

این تغییر طراحی چندان عجیب به نظر نمی رسد. اگرچه نسل جدید آیپد پرو یا آیپد مینی هنوز چنین مشکلی را دریافت نکرده است، اما احتمالاً نسل های آینده این تبلت ها چنین تغییری خواهند داشت. با توجه به تنوع خانواده آیپد، فکر می کنم بد نیست یک کاربر معمولی بتواند با نگاه کردن به پشت دستگاه کل مدل را ببیند.

نظر شما در مورد این تغییر چیست؟ به نظر شما شاید در آینده چنین تغییری در قاب پشتی آیفون در نظر گرفته شود؟