• خانه
  • اخبار
  • تغییرات جدید در اثربخشی نمایش خانگی اینستاگرام

تغییرات جدید در اثربخشی نمایش خانگی اینستاگرام

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تغییرات جدید در اثربخشی نمایش خانگی اینستاگرام

اینستاگرام با افزودن دو حالت جدید Follow و Favorites به Feed Home به کاربران این شبکه اجتماعی امکان انتخاب و کنترل بیشتری بر نحوه عملکرد Feed Home می دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، اینستاگرام در حال حاضر دو حالت جدید را برای نمایش اضافه کرده است. حالت فالو به شما امکان می‌دهد پست‌های افرادی را که دنبال می‌کنید نشان دهید و ترتیب نمایش مانند ترتیب پست‌ها خواهد بود. در حالت دوم که «موارد دلخواه» نام دارد، کاربران می توانند با تگ کردن حداکثر 50 حساب، پست های خود را در یک فید دلخواه جداگانه مشاهده کنند. علاوه بر این، انتشارات این حساب ها در فید بالا نشان داده می شود.

مدیر اینستاگرام اعلام کرده است که این اکانت های منتخب به عنوان لیست علاقه مندی ها خصوصی باقی خواهند ماند و سایر کاربران قادر به دیدن آن نخواهند بود. به گفته آدام موذری، در آینده با توجه به علاقه مصرف کنندگان، پیشنهادات در قسمت علاقه مندی های مصرف کنندگان نمایش داده می شود. بنابراین، احتمالاً در آینده اینستاگرام قصد دارد پست های بیشتری را در این بخش در ارتباط با اکانت هایی که دنبال می کنید نشان دهد. موزری از سال گذشته بارها از تمرکز این شرکت بر روی رژیم های جدید صحبت کرده است. به نظر می رسد این قابلیت ها در مدت زمان کوتاهی در اختیار تمامی کاربران قرار گیرد.