• خانه
  • اخبار
  • تعمیرات خانه را حفظ کنید زیرا عدم اطمینان اقتصادی استارت آپ ها را می ترساند

تعمیرات خانه را حفظ کنید زیرا عدم اطمینان اقتصادی استارت آپ ها را می ترساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تعمیرات خانه را حفظ کنید زیرا عدم اطمینان اقتصادی استارت آپ ها را می ترساند

تعمیرات خانه را حفظ کنید زیرا عدم اطمینان اقتصادی استارت آپ ها را می ترساند
ریشی متیو مدیر عامل شرکت Keepe (تصویر یک فایل brooztechnology)

سال گذشته، بازار نوسازی خانه های نوپا Keepe تعداد مشتریان شرکتی خود را سه برابر کرد و حجم سفارشات کاری را 200 درصد افزایش داد.

با این حال، شرکت مستقر در سیاتل اخیراً کارکنان خود را کاهش داده است زیرا تورم فزاینده و سایر عوامل اقتصادی کلان استارتاپ های فناوری را به کاهش هزینه ها سوق می دهد.

ریشی متیو، مدیرعامل Keepe، کاهش brooztechnology را تایید کرد، اما از ارائه ارقام خاص خودداری کرد. به گفته لینکدین، این شرکت 36 کارمند دارد.

Keepe جدیدترین استارت آپی است که در حال کاهش است. شرکت های فناوری در ماه گذشته بیش از 15000 موقعیت را کاهش دادند. این هفته، brooztechnology از اخراج کارکنان استارتاپ Convoy در بازار کامیون و سازنده نرم افزار شاهدانه Dutchie خبر داد.

سرمایه گذاران خطرپذیر به شرکت های فناوری توصیه می کنند که هزینه ها را کاهش دهند و صندوق های نقدی خود را گسترش دهند.

متیو به brooztechnology گفت: «اگرچه چند هفته پیش مجبور شدیم تغییرات سختی در کارکنان ایجاد کنیم، اما این به ما امکان داد تا اطمینان حاصل کنیم که Keepe در موقعیت مناسبی برای رسیدگی به عدم اطمینان روزافزون در بازارهای جهانی قرار دارد.

متیو در سال 2016 با همکاران خود در RealNetworks Keepe را تأسیس کرد. این استارتاپ تکنسین های تعمیر خانه را با مدیران املاک و سایر شرکت های املاک که از خانه ها و آپارتمان ها مراقبت می کنند ترکیب می کند. تا به امروز، 8 میلیون دلار، از جمله دور 5 میلیون دلاری در سال گذشته، جمع آوری کرده است.

متیو گفت: «ما متقاعد شده‌ایم که صنعت خدمات خانگی B2B برای شکستن نوع خدمات یادگیری ماشینی با ارزش افزوده/اتوماسیونی که Keepe ارائه می‌کند، آماده است. حرکتی که در 12 ماه گذشته تجربه کرده‌ایم، گواه آن است.