• خانه
  • اخبار
  • تعداد خریداران نوجوان آیفون به رکورد بی سابقه ای نزدیک می شود

تعداد خریداران نوجوان آیفون به رکورد بی سابقه ای نزدیک می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تعداد خریداران نوجوان آیفون به رکورد بی سابقه ای نزدیک می شود

همه ما می دانیم که آیفون اپل بسیار محبوب است و این نتیجه تلاش اپل در طول سال ها برای ایجاد یک اکوسیستم منسجم است. از طرفی جذب خریداران جوان نشان دهنده جذابیت یک برند یا محصول برای آن گروه خاص است. در نتیجه، خریداران نوجوان آیفون به بالاترین سطح خود نزدیک می شوند. اس ترنجی با من باش.

خریداران آیفون برای نوجوانان رشد فوق العاده ای را تجربه می کنند

موسسه سرمایه گذاری پایپر سندلر نتایج چهل و سومین مطالعه شش ماهه اول خود را با عنوان Take Take With Teens منتشر کرده است. نتایج اخیر نشان می دهد که تعداد نوجوانانی که می خواهند اولین آیفون خود را بخرند به رکورد بالایی نزدیک شده است. هارش کومار، تحلیلگر پارس سندلر، می گوید 87 درصد از نوجوانان به آخرین نظرسنجی آیفون این شرکت پاسخ می دهند. به طور تصادفی، این مطالعه نشان داد که 87٪ از نوجوانانی که پاسخ دادند قبلاً آیفون داشتند یا قبلاً داشتند.

همانطور که گفتیم، 87 درصد از نوجوانانی که گفته اند گوشی بعدی آنها آیفون خواهد بود، به رکورد بالایی نزدیک شده اند. این به این دلیل است که در طول نظرسنجی در بهار سال 2021، حدود 90 درصد از نوجوانان گفتند که یک گوشی با iOS می‌خرند، در حالی که 88 درصد از نوجوانان گفتند که قبلاً یک آیفون دارند. کومار گفت که نتایج برای اپل دلگرم کننده بود.

و در تقویت واحد خدمات بزرگ اپل، برنامه انتقال پول اختصاصی Apple Pay مورد علاقه نوجوانان است و در نظرسنجی اخیر، پرچمدار قبلی در دنیای تراکنش های ملی، Venmo را شکست داد. این تحلیلگر که نتایج را پیش بینی می کند، می گوید که رشد واحد خدمات اپل در سال مالی 2021 به 68 میلیارد دلار رسیده است. بخش های خدمات اپل شامل App Store، Apple Pay، Apple Care +، Apple Music، Apple Arcade، Apple Card، Apple TV +، Apple News +، Apple، Fitness +، iCloud، iTunes Store و موارد دیگر است.

آمار خرید آیفون برای نوجوانان

اپل با بیش از 1 میلیارد آیفون فعال، تعداد زیادی خریداران بالقوه دارد که مایلند و می توانند برای دسترسی به خدمات این شرکت از جمله اشتراک ماهانه هزینه کنند. این نگرانی برای سایر شرکت های جهان به خصوص برای رقبای اپل است که لبخند را بر لبان تیم کوک مدیر عامل شرکت می آورند.

به گزارش خبرگزاری PhoneArenaبا توجه به ویژگی های این پژوهش، لازم به ذکر است که 44 کشور مختلف در آن شرکت داشتند. این مطالعه شامل 7100 نوجوان با میانگین سنی 16.2 سال بود که در خانواده هایی با درآمد متوسط ​​69298 دلار زندگی می کردند. سی و نه درصد از نوجوانان به صورت پاره وقت کار می کنند یا در خانواده های مرفهی زندگی می کنند که می توانند با استفاده از چک دستمزد خود آیفون بخرند.

کومار از موسسه پایپر سندلر پتانسیل رشد اپل را ارزیابی می‌کند و می‌گوید که هدف این شرکت برای هر سهم ۲۰۰ دلار است. برای کسانی که با وال استریت و بازار سهام آشنا نیستند، رتبه بندی حجم و ارزش ارتباط چندانی با پیش بینی ها ندارد. این بدان معناست که هنگام محاسبه سبد سهام، سهام اپل باید درصد بیشتری از سبد سهام شما را نسبت به سایر دارایی های شما تشکیل دهد. نظر شما در مورد این چیست؟