تصویر Samsung Galaxy Book Pro 2 360 را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصویر Samsung Galaxy Book Pro 2 360 را ببینید

سال گذشته، شایعات پراکنده ای منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد گلکسی بوک پرو 2 را در اوایل سال 2022 عرضه کند. اخیراً یک تیزر منتشر شده است. MWC 2022 سامسونگ این نشان داد که یک لپ تاپ جدید می تواند توسط غول کره ای استفاده شود. در حال حاضر، لطفا به وب سایت مراجعه کنید Giznext و آشکار OnLeaksرندرهای Samsung Galaxy Book Pro 2 360 منتشر شده است، بنابراین در زیر نگاهی به اولین لپ تاپ خود خواهیم انداخت.

نمایش Samsung Galaxy Book Pro 2 360

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، گلکسی بوک پرو 2 360 دارای یک لولای 360 درجه است که امکان استفاده از دستگاه را در صورت نیاز به عنوان تبلت فراهم می کند. هر چیز دیگری در طراحی گلکسی بوک 2 همان چیزی است که از یک لپ تاپ انتظار می رود، از جمله حاشیه های صفحه نمایش، صفحه کلید (که شامل Numpad می شود) و یک ترک پد قابل توجه و احتمالاً کاربردی.

نمایش Samsung Galaxy Book Pro 2 360

نمایش Samsung Galaxy Book Pro 2 360

این گزارش می افزاید که انتظار می رود Galaxy Book Pro 2 360 از صفحه نمایش 15.6 اینچی مشابه نسل اول خود استفاده کند. همچنین دیدن رزولوشن این نمایشگر جالب خواهد بود. زیرا صفحه نمایش 16:9 آن می تواند انتظارات دستگاه را در زمانی که لپ تاپ های 16:10 و 3:2 بسیار محبوب هستند کاهش دهد.

Galaxy Book اصلی با پشتیبانی از S Pen و صفحه نمایش OLED عرضه می شود، اما GizNext به کمبود این قلم در این تصاویر اشاره می کند. ما امیدواریم که این دستگاه جدید واقعاً از قلم برای استفاده خلاقانه و سازنده پشتیبانی کند.

متأسفانه تنها یک طرف Galaxy Book Pro 2 360 در تصاویر قابل مشاهده است. تنها چیزی که می توانیم ببینیم یک پورت USB Type-C و یک کارت خوان micro SD است و این لپ تاپ در مجموع دارای سه پورت USB Type-C خواهد بود. . بنابراین کسانی که انتظار پورت های HDMI و USB-A را دارند ممکن است ناامید شوند.

تصویر Samsung Galaxy Book Pro 2 360 را ببینید

از نظر مشخصات دستگاه می توان انتظار داشت که Galaxy Book Pro 2 360 دارای پردازنده نسل دوازدهم اینتل Alder Lake باشد. برخی از گزینه های سری AMD Ryzen 6000 خوب خواهند بود، اما باید تا MWC 2022 صبر کنیم تا ببینیم آیا این گزینه در لیست مشخصات لپ تاپ سامسونگ قرار دارد یا خیر.

نظر شما در مورد لپ تاپ هیبریدی Samsung Galaxy Book Pro 2 360 و طراحی و مشخصات این دستگاه در رندرهای فاش شده چیست؟