• خانه
  • اخبار
  • تصویر مقرون به صرفه ایرپادهای OnePlus Roller را ببینید

تصویر مقرون به صرفه ایرپادهای OnePlus Roller را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصویر مقرون به صرفه ایرپادهای OnePlus Roller را ببینید

در حال حاضر، OnePlus دارای برخی از ابزارهای صوتی بی سیم با کیفیت خوب است OnePlus Buds Pro ،OnePlus Buds Z2 و گلوله های OnePlus در سبد محصولات خود. با این حال، همه آنها کمی گران هستند و وسیله ای برای دستیابی به فروش بالا در بازارهای نوظهور و اقتصادی نیستند. اما ممکن است به زودی تغییر کند. با عرضه تصویر ایرباس وان پلاس رولر، واضح است که این برند در حال کار بر روی دستگاه هندزفری جدید و مقرون به صرفه خود TWS است.

تصویر ایرباس وان پلاس رولینگ

بر اساس گزارشی که توسط موبایل 91استیو همستوفر که با نام OnLeaks شناخته می‌شود، یک هواپیما برای AirPads آینده OnePlus Nord TWS راه‌اندازی کرده است.

مخبر اشاره می کند که تصویر هندزفری OnePlus Nord TWS بر اساس تصاویر واضح از واحدهای تولید نهایی این گجت است. با این حال، نشان دادن طراحی دقیق از طریق این تصاویر دشوار است، زیرا در طول عرضه رسمی محصول نهایی ممکن است تغییرات جزئی در جزئیات داشته باشد.

تصویر ایرباس وان پلاس رولینگ

تصویر ایرباس وان پلاس رولینگ

هندزفری OnePlus Nord TWS در مقایسه با سری OnePlus Buds Z یا OnePlus Buds Pro مشخصات طراحی کاملا متفاوتی دارد. این ایربگ ها دسته های پهنی دارند و مجهز به دکمه سخت افزاری با روکش طلا هستند. جعبه شارژ این ایرباد نیز دارای طراحی جعبه ای است که شبیه به هندزفری سونی TWS است. به نظر می رسد هم جعبه شارژ و هم خود هندزفری از رنگ طلایی و مشکی پیروی می کنند. با این حال، هندزفری TWS احتمالا در زمان عرضه در رنگ های بیشتری در دسترس خواهد بود.

همانطور که در گوشی‌های هوشمند Nord که سخت‌افزار باکیفیت را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می‌کنند، دیدیم، هندزفری Nord TWS احتمالاً ویژگی‌های درجه یک مانند کاهش نویز فعال و تأخیر کم برای بازی‌های کم‌هزینه را ارائه می‌کند.

تصویر مقرون به صرفه ایرپادهای OnePlus Roller را ببینید

به طور جداگانه، این برند در حال توسعه گوشی هوشمند جدیدی با نام رمز اسکار است. ادعا می شود که این گوشی هوشمند بخشی از یک سری با شماره برند است که نشان می دهد ممکن است استاندارد OnePlus 10 باشد که هنوز معرفی نشده است.

نظر شما در مورد نمایشگر مقرون به صرفه ایرپادهای OnePlus One و طراحی این هندزفری بی سیم چیست؟