• خانه
  • اخبار
  • تصویر قالب سری آیفون 14 اندازه و ابعاد هر چهار دستگاه را نشان می دهد

تصویر قالب سری آیفون 14 اندازه و ابعاد هر چهار دستگاه را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تصویر قالب سری آیفون 14 اندازه و ابعاد هر چهار دستگاه را نشان می دهد

همانطور که می دانید، تولیدکنندگان قالب ها یا کلیشه های دستگاه ها را مدتی قبل از معرفی و عرضه رسمی محصولات خود برای تولیدکنندگان لوازم جانبی ارسال می کنند. تصویری از قالب سری آیفون 14 که اندازه و ابعاد چهار دستگاه را مشخص می کند، به تازگی منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

تصویر قالب از سری آیفون 14 منتشر شد

اگرچه اخبار و شایعات به کندی منتشر می شوند، اما این روزها قطعا به معرفی و عرضه سری آیفون 14 نزدیک می شویم.اوایل آوریل، ShrimpApplePro، همان کاشفی که برای اولین بار از طراحی جلویی جدید پرچمدار بعدی اپل رونمایی کرد. امروز تصاویر مجازی از به اصطلاح کلیشه های سری آیفون 14 منتشر شد.

حال در اقدامی دیگر تصویر بسیار مهمی را منتشر کرد که در این مورد مشخصا تصویری از سایز و سایز تمامی دستگاه های سری آیفون 14 است که این تصویر شکل های فلزی چهار مدل را با اندازه صفحه نمایش و اندازه آن ها نشان می دهد. دارای چندین عامل کلیدی باید در نظر گرفته شود.

ابتدا باید به واضح ترین جزئیاتی که می توان دید اشاره کرد و این چیزی نیست جز اینکه می بینیم خبری از مدل مینی آیفون 14 نیست که شایعات و گزارش های قبلی را تایید می کند و می گوید در سال 2022 نخواهد بود. آیفون مینی را ببینید. در عوض، اکنون دو دستگاه 6.1 اینچی وجود دارد. که احتمالاً آیفون 14 و آیفون 14 پرو هستند و دو دستگاه 6.7 اینچی دیگر باید آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس باشند.

تصویر یک قالب از سری آیفون 14

تغییر دیگری که به سختی قابل مشاهده است، افزایش اندازه برآمدگی های دوربین در هر دو مدل پرو است که شایعات قبلی را تکرار می کند. اندازه بزرگتر به خوبی در گزارشات مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، قرار می گیرد. او پیش از این گفته بود که دوربین مدل های آیفون 14 پرو بین 25 تا 35 درصد بزرگتر از دوربین موجود در آن است. آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس است.

مطابق با PhoneArenaدر زمینه دوربین به نظر می رسد سال 2022 سالی است که اپل در نهایت مگاپیکسل دوربین اصلی آیفون را افزایش خواهد داد. برخی منابع آگاه می گویند این بار پرچمدار اصلی اپل دوربینی با سنسور 48 مگاپیکسلی خواهد داشت. این دوربین با دوربین 12 مگاپیکسلی که هر یک از دوربین های اصلی آیفون در شش یا هفت سال گذشته داشته اند بسیار متفاوت خواهد بود.

اطلاعات فاش شده از ShrimpApplePro همچنین می گوید که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس دارای طراحی بیضی و گرد (به جای شکاف) در جلوی دستگاه خواهند بود که صحت شایعات قبلی را نیز تایید می کند. مدل های غیرحرفه ای حداقل تا یک سال دیگر طراحی فعلی خود را خواهند داشت.